Fujifilm GFX 100 II + GF 250mm f/4 R LM OIS WR
5 jaar garantieVoordeelset





















€ 10846,-
Of betaal in 3 delen van € 3615,33, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Voordeelset
In deze set
- 1x Fujifilm GFX 100 II
- € 7999,00
- 1x Fujifilm GF 250mm f/4 R LM OIS WR
- € 3299,00
- Subtotaal:
- € 11298,-
- Combinatie korting:
- - € 452,-
- Prijs:
- € 10846,-
5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| SKU | 16805452+16576659 |
Algemeen
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Camera Type | Fujifilm GFX 100 II |
| Lens type | Fujifilm GF 250mm f/4 R LM OIS WR |
Camera
| Processor | X-processor Pro 4 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2s of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm G |
Sensor
| Sensor | Middenformaat |
| Sensor Afmeting | 43.8 x 32.9mm |
| Beeld Ratio | 16:9, 1:1, 5:4, 65:24, 7:6, 3:2, 4:3 |
| Crop Factor | 0.79x |
| Resolutie in pixels | 11648 x 8736 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-12800, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 50-102400 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 8 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 2.9 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 5 |
| Witbalans Bracketing | |
| Aantal Megapixels | 102 megapixel |
| Automatische Sensor Reiniging |
Belichting
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Zones belichtingsmeter | 256 |
| Kortste Sluitertijd | 1/16000s elektronisch, 1/4000s mechanisch |
| Langste Sluitertijd | 60min |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/125s |
| belichting-witbalans-instel | Auto, Color Temperature, Custom, Fine, Fluorescent, Incandescent, Shade, Underwater |
| Belichtings Compensatie | =+/-5 EV in 1/3 EV stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, gemiddeld, Multi, spot |
| Bracketing (AEB) | 7 of 9 opnamen, 2, 3, 5 |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit | |
| Witbalans Bracketing |
Viewfinder
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.77x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +2 |
Display
| Display Formaat | 3.2 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 2.360.000 pixels |
| Display Type | Kantelbaar (zijkant) |
| Touchscreen |
Flitser
| Interne flitser | |
| Flits technologie | TTL |
| Flits opties | Auto, First-Curtain Sync, Hi-Speed Sync, Manual, Off, Second-Curtain Sync, Slow Sync, TTL Auto |
| Hot Shoe |
Video
| Video Resolutie | 4096 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | H.265, H.264, MPEG-4 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 25, 30fps - Full HD: 24, 30fps - UHD: 24, 4K: 24, 30, 50, 60fps |
| Video Formaten | Mov |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 30 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 60 |
Microfoon
| Microfoon | Intern stereo |
| Hoofdtelefoon |
Aansluiting
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS |
Accu
| Accu Type | NP-W235 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 460 foto's |
| Accu Lader | AC-5VJ |
| Vermogen Accu | 2200mAh |
Opslag
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 2 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |