Sony ZV-E1 Body + FE 16-35mm f/2.8 GM II





























€ 4990,-€ 4790,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony ZV-E1 Body
- € 2499,00
- 1x Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II
- € 2699,00
- Subtotaal:
- € 5198,-
- Combinatie korting:
- - € 208,-
- Prijs:
- € 4990,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Zomer Kassakorting
Koop nu de Sony ZV-E1 Body en ontvang € 200,- kassakorting.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 02/08/26
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony ZV-E1 Body + FE 16-35mm f/2.8 GM II en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 82mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ZVE1BDI.EU+SEL1635GM2.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony ZV-E1 |
| Lens type | Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II |
| Processor | BIONZ XR |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2, 5 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Exmor R CMOS |
| Sensor Afmeting | 35.8 x 23.9mm |
| Beeld Ratio | 16:9, 1:1, 3:2, 4:3 |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 4240 x 2832 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 80-102400, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 80-409600 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 10 |
| Aantal Megapixels | 12.1 megapixel |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 759 |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| Belichtings Compensatie | +/- 5 EV in 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | spot, Centrum gewogen gemiddeld, highlight gewogen, meervoudig |
| Handmatige Belichting |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 2.95 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1036800 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, XAVC HS: MPEG-H HEVC/H.265 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 100p, 119.9 fps, 240fps, 25, 25p, 29.97, 480fps, 50p, 59.94, 960fps, 120, 120fps - Full HD: 23.98, 250fps, 50, 500fps, 50i, AVCHD: 100fps, MP4: 50p, UHD 4K: 23.98, XAVC S 4K: 25p, XAVC S HD: 1000fps |
| Video Formaten | AVCHD, XAVC HS, XAVC S |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 120 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 240 |
| Microfoon | Stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| USB | |
| GPS |
| Accu Type | NP-FZ100 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 570 foto's |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |