Sony A9 III Body










Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Met volformaatsensor en globaal sluitersysteem
De α9 III is voorzien van een baanbrekende full-frame global shutter-beeldsensor met ongeveer 24,6 miljoen effectieve pixels, meerlaagse CMOS-architectuur en geïntegreerd geheugen, die een hoge resolutie en razendsnelle snelheid bieden. Het kan snel bewegende onderwerpen opnemen zonder enige vervorming. De meerlaagse structuur van de sensor en de geavanceerde A/D-conversie zorgen voor een snelle verwerking met minimale vertraging. Bovendien beschikt de α9 III over een geavanceerde BIONZ
Producteigenschappen
• Gestapelde CMOS-full-frame sensor met globale sluiter
• Continu fotograferen zonder black-outs met maximaal 120 beelden per seconde en AF/AE-tracking
• Autofocus van de volgende generatie met geavanceerde objecttracking dankzij speciale AI-verwerkingseenheid
• Leg onverwachte of extreem snelle momenten vast met de nieuwe pre-capture-functie
• Elektronische zoeker met 9,44 miljoen pixels
• Professionele videofuncties met 4K 120p 4:2:2 10bit-opnamen zonder uitsnede, individuele LUT
• Gewicht behuizing 617 g
• Afmetingen ca. 30cm. 136,1 x 96,9 x 82,9 mm, ca. 136,1 x 96,9 x 82,9 mm 136,1 x 96,9 x 72,8 mm (van handvat tot display)
Leveringsomvang: batterij NP-FZ100, oplader BC-QZ1, oplaadkabel, kabelbeschermer, schouderriem, behuizingsdop, accessoireschoendop, oogschelp
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736153349 |
| SKU | ILCE9M3B.CEC |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony A9 III |
| Processor | BIONZ XR |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2s, 5s. 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Exmor RS CMOS |
| Sensor Afmeting | 35.9 x 24mm |
| Beeld Ratio | 3:2 |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 6000 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 125-25600, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 125-51200 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 120 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 120 |
| Witbalans Bracketing | |
| Witbalans instellingen | |
| Aantal Megapixels | 24.6 megapixel |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 759 |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/80000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/500s, 1/8000s |
| belichting-witbalans-instel | Auto, Cloudy, Custom, Daylight, Flash, Incandescent, Shade, Underwater, A7 to B7 (29-step)), color filter (G7 to M7 (57-step), Color Temperature (2500 to 9900K), Cool White, Day White, Daylight), Fluorescent (Warm White |
| Belichtings Compensatie | +/-5 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Bracketing (AEB) | 3 opnamen, 5 opnamen, 9 opnamen |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit | |
| Witbalans Bracketing | |
| Witbalans instellingen |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.90x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.2 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 2095104 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | S-TTL |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, XAVC HS: MPEG-H HEVC/H.265 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 25, 29.97, 4K: 23.98, 59.94, 120fps, 120fps - Full HD: 23.98, 50, 59.95 |
| Video Formaten | XAVC HS, XAVC S |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 120 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 120 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| NFC |
| Accu Type | NP-FZ100 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 530 foto's |
| Accu Lader | BC-QZ1 |
| Geheugenkaart Type | CFexpress Type A, Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 2 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |