Sony A7R VI Body + FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS
























€ 7198,-€ 6898,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony A7R VI Bundle kassakorting
Koop nu de Sony A7R VI Body + FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS en ontvang € 200,- kassakorting.
Deze actie is geldig voor aankopen van 13/05/26 t/m 02/08/26
Sony Zomer Cashback
Registreer nu de Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS op de website van Sony en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 31/07/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 95mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ILCE7RM6.CEC+SEL200600G.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony A7R VI |
| Lens type | Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS |
| Processor | AI-verwerkingseenheid, BIONZ XR2 |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2s, 5s of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Exmor RS CMOS |
| Sensor Afmeting | 35.9mm x 24mm |
| Beeld Ratio | 3:2 |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 9984 x 6656 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-32000, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 50-102400 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 30 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 30 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 10 |
| Aantal Megapixels | 66.8 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 759 |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| Belichtings Compensatie | +/-5 EV in 1/2 of 1/3 EV stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, gemiddeld, highlight, Multi-segment, sport standard/large, Spotmeting |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.90x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.2 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 2095104 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | TTL |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 7680 x 4320 pixels |
| Video compressie methode | XAVC HS: MPEG-H HEVC/H.265, XAVC S": MPEG-4 AVC/H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 25, 60fps - Full HD: 24, 120fps, 25fps - 4K: 24, 30, 50, 60, 8K: 24 |
| Video Formaten | XAVC HS, XAVC S |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 60 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 120 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Brandpuntafstand | 200-600mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 11 |
| Maximale Diafragma | f/5.6-6.3 |
| Minimale Scherpstel afstand | 2.4meter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Constructie | 24/17 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 600 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 200 |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| NFC |
| Accu Type | NP-SA100 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 530 foto's |
| Accu Lader | BC-SAD1 |
| Geheugenkaart Type | CFexpress Type A, Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 2 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |
| Filtermaat | 95mm |