Sony A7R V Body + FE 35mm f/1.4 GM














€ 5374,-€ 4974,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony A7R V Body
- € 3999,00
- 1x Sony FE 35mm f/1.4 GM
- € 1599,00
- Subtotaal:
- € 5598,-
- Combinatie korting:
- - € 224,-
- Prijs:
- € 5374,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Choice of Creator
Koop nu de Sony A7R V Body + FE 35mm f/1.4 GM en ontvang € 200,- kassakorting.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 31/03/27
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony A7R V Body + FE 35mm f/1.4 GM en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Sony Zomer Cashback
Registreer nu de Sony FE 35mm f/1.4 GM op de website van Sony en ontvang € 200,- terug van Sony.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/04/26 t/m 31/07/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 35mm f/1.4 GM en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 67mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ILCE7RM5B+SEL35F14GM.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony A7R V |
| Lens type | Sony FE 35mm f/1.4 GM |
| Processor | BIONZ XR |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2s, 5s of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Exmor R CMOS |
| Sensor Afmeting | 35.9mm x 24mm |
| Beeld Ratio | 3:2 |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 9504 x 6336 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-32000, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 100-102400 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 10 |
| Aantal Megapixels | 61 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 693 |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| Belichtings Compensatie | +/-5 EV in 1/2 of 1/3 EV stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, gemiddeld, highlight, Multi-segment, sport standard/large, Spotmeting |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.90x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.2 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 2095104 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | TTL |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 7680 x 4320 pixels |
| Video compressie methode | XAVC HS: MPEG-H HEVC/H.265, XAVC S": MPEG-4 AVC/H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 25, 60fps - Full HD: 24, 120fps, 25fps - 4K: 24, 30, 50, 60, 8K: 24 |
| Video Formaten | XAVC HS, XAVC S |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 60 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 120 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| NFC |
| Accu Type | NP-FZ100 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 530 foto's |
| Accu Lader | BC-QZ1 |
| Geheugenkaart Type | CFexpress Type A, Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 2 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |