Sony a7 V Body + FE 100mm f/2.8 Macro GM OSS








€ 4414,-€ 4314,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony a7 V Body
- € 2999,00
- 1x Sony FE 100mm f/2.8 Macro GM OSS
- € 1599,00
- Subtotaal:
- € 4598,-
- Combinatie korting:
- - € 184,-
- Prijs:
- € 4414,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 100mm f/2.8 Macro GM OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 67mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony FE 100mm f/2.8 Macro GM OSS in combinatie met de Sony a7 V Body en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Sony a7 V Body
De Sony Alpha 7 V ( ILCE7M5.CEC ) brengt professionele snelheid en intelligentie naar een compacte full-frame camera die elke creatieve uitdaging aankan. Met AI-gestuurde autofocus, 33 MP aan verbluffende details en 4K 120p video biedt deze camera uitstekende resultaten voor hybride creators die zowel precisie als vrijheid willen. Van snelbewegende onderwerpen tot intieme portretten en cinematografische scènes, de Alpha 7 V zorgt dat je visie precies zo wordt vastgelegd als je voor ogen had een ervaring die echt verre van standaard is en alle creators de vrijheid biedt om hun volledige potentieel te realiseren
Maak opnamen met tot wel 30 fps zonder black-out bij continuopnamen en Pre-Capture, dat momenten al vastlegt voordat je op de sluiterknop drukt. Volg snelbewegende onderwerpen zonder ze uit het zicht te verliezen. Ideaal voor vogels en wilde dieren of voor sportliefhebbers die elk beslissend moment met zeer hoge helderheid willen vastleggen.
Leg zowel foto’s als video’s met een uitstekende beeldkwaliteit vast dankzij de nieuwe 33.0 MP gedeeltelijk gestapelde Exmor RS CMOS-sensor en geavanceerde BIONZ XR2- processor. Met een dynamisch bereik van tot wel 16 stops, een rijke kleurdiepte en weinig ruis brengt de Alpha 7 V elke scène met verbluffende diepte en helderheid tot leven, van epische landschappen tijdens het gouden uur tot bruisende stadsscènes in de avond.
De Alpha 7 V met de nieuwste BIONZ XR2-processor maakt gebruik van geavanceerde AI om personen, dieren, vogels, insecten, auto’s en meer te herkennen en te volgen met nauwkeurige oogdetectie voor zowel mensen als dieren. Realtime herkenning AF houdt de scherpstelling vergrendeld bij zowel foto- als video-opnamen, zelfs bij onderwerpen die op een onvoorspelbare manier bewegen, zodat elk frame haarscherp blijft en je je creativiteit de vrije loop kunt laten
Maak verbluffende opnamen in 4K 120p (Super 35) of 4K 60p (full-frame) en 10-bits 4:2:2 voor supervloeiende slow motion en professioneel ogend kleurverloop. Dankzij ondersteuning voor S-Cinetone™- en LUT-preview is het eenvoudig om bioscoopwaardige beelden te maken, gewoon op de camera.
Ervaar betrouwbaarheid en mobiliteit als nooit tevoren met beeldstabilisatie op de camera in tot wel 7 stappen. Zo blijft elk frame onbewogen, zelfs bij opnamen uit de hand bij weinig licht. Dankzij de verfijnde grip en het vari-angle lcd-scherm met 4 assen kun je vanuit elke hoek comfortabel en op een flexibele manier opnamen maken, zodat je je volledig op het moment kunt focussen.
De Alpha 7 V is gemaakt voor veeleisende shoots en combineert efficiënte warmteafvoer en een langere batterijduur, zodat je langer ononderbroken opnamen kunt maken. Breng je foto’s en video’s naadloos over via de Creators’ App met een kabel of draadloos voor moeiteloos delen en bediening op afstand. Dankzij de robuuste, weerbestendige behuizing presteert de A7 V overal waar je creativiteit je naartoe brengt.
Sony FE 100mm f/2.8 Macro GM OSS
1,4x max. vergroting in Sony’s eerste 1 G Master™-macrolens
Deze veelzijdige 100 mm-macrolens biedt maximaal 1,4x vergroting, of zelfs maximaal 2,8x met een optionele teleconverter2. G Master-resolutie en -bokeh dragen bij aan indrukwekkende macrobeelden, terwijl de geavanceerde stabilisatie en bediening speciaal voor macro-opnamen niet te evenaren macromogelijkheden biedt voor foto’s en films. Bloemen, insecten en andere onderwerpen komen echt tot leven met details die anders verborgen blijven.
Maximaal 1,4x vergroting, of 2,8x met optionele teleconverter
Door de vergroting van meer dan 1:1 en de minimale scherpstelafstand van 0,26 m (0,86 ft) is deze lens ideaal voor macrofotografie. Dankzij de close-upmogelijkheden met hoge vergrotingsfactor is het mogelijk om vanuit nieuwe perspectieven nagenoeg onzichtbare details vast te leggen. Met een teleconverter2 is 2,8x vergroting mogelijk, voor nieuwe niveaus van detail en textuur op voldoende afstand tot een breed scala aan onderwerpen.
Adembenemende G Master-resolutie en -bokeh
Het geavanceerde optische ontwerp optimaliseert de indeling van elementen, terwijl de zwevende scherpstelling aberratievariaties minimaliseert die veel voorkomen in macrolenzen met hoge resolutie, zelfs bij extreme close-ups. Nano AR Coating II versterkt het contrast en de helderheid door schittering en spiegeling te onderdrukken. Een diafragma van F2.8, twee XA-elementen (extreem asferisch), twee ED-elementen (extra lage verstrooiing), en een diafragma met 11 bladen zorgen samen voor prachtige G Master-bokeh.
Verfijnde optische beeldstabilisatie minimaliseert macrobewegingen
Deze geweldige lens heeft optische beeldstabilisatie die perfect is afgestemd op het maken van macro-opnamen, waarbij scherpte onmisbaar is. Een nieuw bedieningssysteem zorgt voor een betere hoek-, shift- en diepteregeling voor een nauwkeurige en betrouwbare stabilisatie voor macro-opnamen uit de hand3. Compatibele α-behuizingen4 maken communicatie tussen de lens en behuizing mogelijk, wat de stabilisatie nog verder verbetert voor zowel foto’s als films (Active Mode).
[1] Yaw [2] Pitch
Snelle, nauwkeurige, stille AF laat creativiteit stromen
Vier XD (extreem dynamische) lineaire motoren sturen de zwevende focus aan voor tot wel 1,9x snellere AF5 over een breed bereik in de AF-S-modus. Ook de tracking is uitstekend, waardoor je makkelijker snelbewegende macro-onderwerpen vastlegt, zoals bijen op bloemen. Dit systeem houdt de maximumsnelheid van 120 fps6 van de α9 III met gemak bij. Omdat de focusaandrijving geluidloos is, heb je geen last van focussgeluiden door je audiotrack heen als je een video maakt.
Extra duurzaam en betrouwbaar onder de zwaarste outdooromstandigheden
Siliconen pakkingen rond de knoppen en schakelaars, een rubberen afdichtingsring voor de lensbevestiging en andere verfijningen zorgen voor een effectief stof- en vochtbestendig ontwerp7 voor optimale betrouwbaarheid in uitdagende omstandigheden in de buitenlucht. Het voorste lenselement is voorzien van een fluorcoating die vuil afstoot of vuil makkelijk weg te vegen maakt als het toch op het lensoppervlak terechtkomt.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ILCE7M5.CEC+SEL100M28GMB.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony a7 V |
| Lens type | Sony FE 100mm f/2.8 Macro GM OSS |
| Processor | BIONZ XR2 |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2, bracketing, continu, 5 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Exmor RS CMOS |
| Sensor Afmeting | 35.9 x 23.9mm |
| Beeld Ratio | 16:9, 3:2 |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 7008 x 4672 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-51200, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 30 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 30 fps |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 30 fps |
| Aantal Megapixels | 33 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 759 |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| belichting-witbalans-instel | Aangepast, Automatisch, Bewolkt, Daglicht, Flits, Gloeilampen, Kleurtemperatuur 2500 tot 9900K en kleurenfilter, Onderwater, Schaduw, TL-licht |
| Belichtings Compensatie | +/-3 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, geheel scherm gemiddeld, highlight, Multi-segment, spot standaard/groot, Evaluatieve meting |
| Bracketing (AEB) | 3 of 5 opnamen |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.78x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1036800 pixels |
| Display Type | Kantelbaar (zijkant) |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | TTL |
| aansluiting-flitserdraadloos | ja |
| Flits opties | TTL |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | MPEG-4 AVC/H.265, MPEG-H H.265 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 4K: 120fps |
| Video Formaten | XAVC HS, XAVC S |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 120 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 120 |
| Microfoon | Intern stereo |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| USB | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| NFC |
| Accu Type | NP-FZ100 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Accu Lader | BC-QZ1 |
| Vermogen Accu | 2280mAh |
| Geheugenkaart Type | CFexpress Type A, Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |