Sony A6400a Body + E 10-18mm f/4.0 OSS






€ 1563,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony A6400a Body
- € 949,00
- 1x Sony E 10-18mm f/4.0 OSS
- € 679,00
- Subtotaal:
- € 1628,-
- Combinatie korting:
- - € 65,-
- Prijs:
- € 1563,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony E 10-18mm f/4.0 OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 62mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Sony A6400a Body
De α6400A heeft de snelste hybride AF in zijn klasse met zeer nauwkeurige “Real-time Eye AF” en “Real-time Tracking” dankzij elk 425 fase- en contrast-AF-punten. Briljante beeldkwaliteit bij max. 11 fps dankzij de nieuwe APS-C sensor en BIONZ X processor.
De kit bevat de Sony E PZ 16-50 mm F3.5-5.6 OSS II-lens.
De compacte systeemcamera Alpha 6400A met APS-C sensor is niet alleen uitgerust met de snelste autofocus in zijn klasse (0,02 sec. focussnelheid), maar beschikt ook over enkele nieuwe functies die de autofocus met zijn 425 fasen en contrast-autofocuspunten en oog-autofocus qua precisie nog beter maken – zoals “Real Time Eye Autofocus” en “Real Time Tracking”.
Om ervoor te zorgen dat de fotograaf ondanks de nauwkeurige autofocus geen enkel onderwerp mist, kan de Alpha 6400A tot elf beelden per seconde maken, indien gewenst met automatische focus-tracking. De nieuwe generatie van de BIONZ X-processor is verantwoordelijk voor de uitstekende beeldkwaliteit – voor foto’s en 4K-video’s. Het touchscreen aan de achterkant van de camera is 180 graden omklapbaar. Dit alles maakt de Alpha 6400A tot een uitstekend hulpmiddel voor creatieve mensen – of ze nu professioneel, ambitieuze amateur of vlogger zijn.
Belangrijkste kenmerken
• 4K-video-opnamefunctie in XAVC S-formaat (tot 100 Mbit/s)
• Nieuwe snelle hybride AF met elk 425 fase- en contrast-AF-punten (dekt 84% van het sensorgebied)
• Uiterst nauwkeurige autofocus dankzij “real-time oog-AF” en “real-time tracking”
• 11 beelden/sec met continue AF
• 180 graden draaibaar LCD-touchscreen
• Responsieve XGA OLEO-zoeker
• Beschermd tegen stof en vocht
Andere kenmerken
• Exmor™-APS-C CMOS-sensor met 24,2 MP / BIONZ X-beeldprocessor
• Nieuwe hybride AF (425 fase-AF en contrast-AF-punten)
• Responsieve 100% XGA OLEO-zoeker met 2,36 miljoen dots
• Instelwiel voor diafragma of sluitertijd (nieuw: vrij configureerbaar), Fn-knop & 8 individueel toewijsbare knoppen (89 selecteerbare functies)
• Hoge gevoeligheid: IS0100-32000, uitbreidbaar tot IS0102400 voor stilstaande beelden
• 180 draaibaar 3,0″ (7,5 cm) touchscreen inclusief touchpad/touch shutter-functie met 921.600 punten
• Flexibel. Spot-AF-punt in 3 formaten / Verbeterde oog-AF (linker-/rechteroog selecteerbaar / Kan direct worden gecombineerd met de ontspanknop)
• Sweep-panorama / 13 beeldeffecten / 13 creatieve stijlen / HDR-functie / Multi-Frame NR / Scèneprogramma’s (bijvoorbeeld portret, landschap, sport)
• Continu-opnamen: 11 beelden/sec. in volledige resolutie (tot 116 frames achter elkaar)
• Nieuwe time-lapse-functie met maximaal 9999 opnames (intervallen tussen 1 seconde en 60 seconden mogelijk)
• geïntegreerde flitser (LZ 6)
• Sluitertijd: 30s – 1/4000s, Bulb
• Stille modus – stille opnames
• 4K (HDR) videofunctie (XAVC S – max. 100 Mbitls): (30p,25p,24p) / Full HD (XAVC S) (120p/1 OOp)(50p/60p)(30p/25p/24p)
• Wi-Fi® (NFC & QR-code) / Controle en overdracht van beelden mogelijk via Imaging Edge Mobile
• Geavanceerde videofuncties: S-Log 2, S-Log3-Gamma, S-Gamut3, beeldprofielen, markerweergave tijdcode/gebruikersbit*, regelbaar geluidsopnameniveau, proxyfunctie
• Uithoudingsvermogen: ca. 30 minuten. 360 opnames met één acculading (volgens CIPA) – Laad de accu buiten de camera op met een externe oplader
• Opslag: MS PRO Duo (HG&HX), SD/SDHC/SDXC-kaart
• Aansluitingen: Multi Terminal, Micro USB / Micro HDMI (Type:D) / Ml accessoireschoen / Microfoonaansluiting
• Afmetingen: 120,0 x 66,9 x 49,9 mm
• Gewicht: 359 g – 403 g (inclusief batterij en geheugenstick)
Leveringsomvang:
1x Sony Alpha 6400A camera, zwart
1x acculader (BC-TRW)
1x batterij NP-FW50
1x schouderband
1x behuizingsdop
1x accessoire schoendop
1x oculairdop
1x Micro-USB-kabel
De E PZ 16-50mm F3.5-5.6 OSS II is de compacte APS-C-standaardzoomlens die perfect past bij camera’s uit de α-serie. Geavanceerde lenstechnologie zorgt voor optimale cameraprestaties. Ideaal voor fotografie en filmen, waar dan ook.
Belangrijkste kenmerken SELP16502B
• Uitstekende optische prestaties met vier asferische elementen en één ED-element (Extra Low Dispersion).
• AF-prestaties die het beste uit moderne body’s halen
• Compact en lichtgewicht voor uitstekende wendbaarheid en mobiliteit – slechts 107 gram
• Minimale scherpstelafstand: 0,25(W)-0,3(T) m
• Geavanceerde filmfuncties met geïntegreerde optische stabilisatie en minimale focus-breathing
• Flexibele bediening in een compacte lens
• Milieuvriendelijk
Leveringsomvang:
1x Sony SEL E 3,5-5,6/16-50 mm PZ OSS II-lens, zwart
1x voorpaneel ALC-F405S
1x achterklep ALC-R1EM
Technische gegevens
Brandpuntsafstand: 16-50 mm
35 mm equivalente brandpuntsafstand (APS-C): 24-75 mm
Optische structuur: 9 elementen in 8 groepen
Kijkhoek: 83°-32°
Maximaal diafragma (F): 3,5-5,6
Min. diafragma (F): 22-36
Diafragmabladen: 7
Minimale scherpstelafstand: 0,25 (W) – 0,3 (T) m
Maximale vergroting (x): 0,215x
Filterdiameter: 40,5 mm
Afmetingen (Ø x L): 66 mm x 31,3 mm
Gewicht: ongeveer. 107g
Sony E 10-18mm f/4.0 OSS
Supergroothoekzoomlens
Maak met deze Sony SEL 10-18mm f/4.0 OSS opnamen met totale precisie, van brede landschappen tot pakkende interieuropnamen met dramatisch perspectief – zelfs in omstandigheden met weinig licht.
Maak vloeiende, scherpe foto’s
Ingebouwde Optical SteadyShot™-beeldstabilisatie van Sony zorgt voor mooie foto’s en video’s zonder ruis wanneer u opnamen maakt zonder statief.
Zachte vervaging
In plaats van het gangbare veelhoekige diafragma heeft deze lens een rond 7-bladig diafragma voor een meer natuurlijke vervaging (bokeh).
Verfijnde optische prestaties
A-sferische lenselementen minimaliseren vervorming, terwijl Super ED-glas (met extra lage verstrooiing) een superieur contrast en buitengewone resolutie biedt, zelfs bij een brandpuntsafstand van 10 mm.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ILCE6400AB.CEC+SEL1018.AE |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony a6400 |
| Lens type | Sony E 10-18mm f/4.0 OSS |
| Processor | BIONZ X |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2, 5 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | CMOS |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.6mm |
| Beeld Ratio | 3:02 |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 6000 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100 - 32000, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 11 |
| Aantal Megapixels | 24.2 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/4000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/160s |
| belichting-witbalans-instel | Aangepast, Auto, Bewolkt, Daglicht, Flits, Fluor (daglicht), Fluor (koel wit), Fluor (warm wit), Gloeiend, Kleurtemperatuur, Kleurtemperatuur filter, Onderwater, Schaduw |
| Belichtings Compensatie | +/- 5 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen en spotmeting, Meting over meerdere segmenten |
| Bracketing (AEB) | 5 of 9 opnamen, 3 |
| Handmatige Belichting |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Zichtbare informatie | alle info weergeven, geen info weergeven, Grafische display, histogram |
| Viewfinder Vergroting | 1.07x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 921600 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Richtgetal Interne Flitser | 6 |
| Flits technologie | TTL |
| Flits opties | Auto, Draadloos, Hi-Speed Sync, Invul, Rear sync, Rode-ogen-reductie, Slow Sync, Uit |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | Maximaal 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | AVCHD: MPEG-4 AVC/H.264, XAVC-S |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 100fps, 24fps - Full HD: 120, 25, UHD/4K: 30, 24fps - HD: 120, 30, 50, 60 |
| Video Formaten | AVCHD, XAVC S, MP4 |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS | |
| NFC |
| Accu Type | NP-FW50 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 350 foto's |
| Accu Lader | Sony AC-UUE12 |
| Vermogen Accu | 1080mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |