Sony A6100a + 16-50mm OSS II – Zilver


Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Leg bijzondere momenten en portretten vast. Dankzij de indrukwekkende beeldkwaliteit en snelheid op basis van onze technologie voor full-frame modellen kunt u de camera het werk laten doen. Met de α6100A mist u niets.
De kit bevat de Sony SEL E 3.5-5.6/16-50 mm PZ OSS II zwarte lens.
De α6100A beschikt over uitstekende AF-snelheid en functies van wereldklasse. Hij zorgt voor de details met ultrasnelle AF, indrukwekkende onderwerptracking, 4K-opnamen met hoge resolutie en andere eersteklas functies, zodat u zich kunt concentreren op creatieve fotografie en dynamisch filmmaken
Belangrijkste kenmerken
• Snelle AF met 0,02 s en 425 AF-fasedetectiepunten
• 24,2 megapixel Exmor CMOS-sensor met uitstekende lichtgevoeligheid
• 4K-filmopnamen met hoge resolutie voor professionele videoproductie
• 180 graden kantelbaar LCD-touchscreen voor moeiteloze zelfportretten en opnamen van boven- en onderzijde
• Realtime tracking en realtime oog-AF voor detectie en tracking van bewegende beelden
• Snelle continu-opnamen met AF/AE-tracking: met continu-opnamen tot 11 beelden per seconde of 8 beelden per seconde in de stille sluitermodus en tot 77 beelden leggen elk moment van snelle actiescènes vast.
• Echte 14-bits RAW-beelden zijn mogelijk via een krachtige LSI en de BIONZ X-beeldprocessor
• 4K-filmopname in XAVC-S-formaat met hoge bitsnelheid
• Afmetingen: 120 x 66,9 x 59,4 mm
• Gewicht: ongeveer. 396 gr
Indrukwekkende opnames dankzij uitstekende AF-prestaties
Dankzij de innovatieve technologieën kunt u zelfs vluchtige momenten tot in het kleinste detail vastleggen met snelle, nauwkeurige autofocus. De 425 AF-fasedetectiepunten zorgen samen met de AF-contrastdetectie voor de indrukwekkende acquisitiesnelheid van 0,02 seconde. De AF-trackingtechnologie met hoge dichtheid kan zelfs willekeurig bewegende onderwerpen op betrouwbare wijze volgen.
Constante focus op uw onderwerp met realtime tracking
Bij het volgen van een snel bewegend onderwerp maakt de automatische bewegingstracker van de camera gebruik van een op kunstmatige intelligentie gebaseerd algoritme voor onderwerpdetectie en houdt rekening met kleur, patroon (helderheid), afstand tot het onderwerp (diepte) en gezichts-/ooginformatie om het onderwerp te detecteren en er consistent op scherp te stellen.
Betrouwbare AF met realtime oogdetectie voor betere portretfoto’s
Realtime Eye AF detecteert de ogen van uw onderwerp en stelt er automatisch op scherp wanneer u de ontspanknop half indrukt. U kunt zelfs kiezen of u wilt scherpstellen op het linker- of rechteroog van het onderwerp. Wanneer AF-C is geactiveerd, stelt de camera betrouwbaar scherp, zelfs als het gezicht gedeeltelijk bedekt is, tegenlicht is of naar beneden kijkt.
Autofocus met realtime oogdetectie voor dieren
Realtime oog-AF-technologie voor onderwerpdetectie is verder ontwikkeld om niet alleen menselijke ogen, maar ook dierenogen te detecteren. Indien geactiveerd, detecteert en volgt de functie de ogen van dieren snel, nauwkeurig en automatisch. Hiermee maak je nog mooiere dierenportretten en natuurfoto’s.
Supersnel continu fotograferen met AF/AE-tracking
Leg elk moment van snelle actiescènes vast met continu-opnamen tot 11 fps of 8 fps in de stille sluitermodus en tot 77 frames. De weergavevertraging is geminimaliseerd, waardoor tot 8 frames per seconde nauwkeurig kunnen worden vastgelegd, zelfs in de Live View-modus. Burstbeelden kunnen in de afspeelmodus worden weergegeven als gerelateerde groepen beelden.
Nauwkeurige autofocus, zelfs bij weinig licht
Dankzij het geavanceerde AF-algoritme werkt de autofocus uiterst nauwkeurig, zelfs bij weinig licht. Dankzij de hoge AF-gevoeligheid werkt de AF-S-autofocus betrouwbaar tot EV -2.
Veelzijdige aanraakbediening
Het LCD-scherm van de camera kan intuïtief worden bediend door aanraking, bijvoorbeeld met touchpad (voor het naadloos verplaatsen van het scherpstelpunt), touch focus (voor het instellen van het scherpstelpunt), touch shutter (voor ontspanknop) en touch tracking (voor het activeren van real-time AF).
Focusvergroting voor nauwkeurigere focusaanpassing in de MF- en AF-modi
Als er bijzonder nauwkeurig moet worden scherpgesteld, bijvoorbeeld bij het maken van macro-opnamen, kun je inzoomen op het gebied waarop je wilt scherpstellen. Het scherpstelpunt kan vervolgens uiterst nauwkeurig worden aangepast op het touchscreen of met de scherpstelpuntselectie.
Gemakkelijk handmatig scherpstellen met duidelijk zichtbare pieken
Bij gebruik van handmatige scherpstelling benadrukt de camera het scherpst gefocuste deel van het beeldgebied. De piekkleuren omvatten blauw, rood, geel en wit, waardoor de zichtbaarheid van scherpstelgebieden wordt vergroot met uiterst nauwkeurige scherpstelling voor macro- en portretfotografie.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4548736166356 |
| SKU | ILCE6100AKS.CEC |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zilver |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony a6100 |
| Processor | BIONZ X |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | CMOS |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.6mm |
| Beeld Ratio | 3:02 |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 6000 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-32000, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 11 |
| Aantal Megapixels | 24.3 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/4000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/160s |
| belichting-witbalans-instel | Aangepast, Auto, Bewolkt, Daglicht, Flits, Fluor (daglicht), Fluor (koel wit), Fluor (warm wit), Gloeiend, Kleurtemperatuur, Kleurtemperatuur filter, Onderwater, Schaduw |
| belichting-witbalans-bracket | ja |
| Belichtings Compensatie | #ERROR! |
| Belichtings Meting | centrum gewogen en spotmeting, Meting over meerdere segmenten |
| Bracketing (AEB) | 5 of 9 opnamen, 3 |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Zichtbare informatie | alle info weergeven, geen info weergeven, Grafische display, histogram |
| Viewfinder Vergroting | 1.07x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 921600 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Richtgetal Interne Flitser | 6 |
| Flits technologie | TTL |
| aansluiting-flitserdraadloos | ja |
| Flits opties | Auto, Draadloos, Hi-Speed Sync, Invul, Rear sync, Rode-ogen-reductie, Slow Sync, Uit |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | MPEG-4 AVC / H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 24fps, 24fps - Full HD: 120, 25, UHD/4K: 30, 30, 50, 60 |
| Video Formaten | MP4 |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| Accu Type | NP-FW50 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 420 foto's |
| Accu Lader | Sony AC-UUE12 |
| Vermogen Accu | 1080mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |