Sony a6000 Zwart + 16-50mm + 55-210mm
5 jaar garantie

€ 824,-
Of betaal in 3 delen van € 274,67, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Vervangen
De Sony a6000 Zwart + 16-50mm + 55-210mm komt niet meer terug en is inmiddels vervangen door de Sony A6100a Body
Nieuwe product bekijken5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Snellere autofocus dan een DSLR-camera
- Mis nooit meer een moment met ‘s werelds snelste autofocusprestaties* (0,06 seconden) – dankzij de 179-punts brandpuntsvlaks fasedetectie-autofocussensor
- Ga voor volop detail en professionele kwaliteit met de nieuwe Exmor™ APS-C beeldsensor met zo’n 24,3 effectieve megapixels en de BIONZ X™ beeldverwerker
- Bediening in DSLR-stijl met uitgebreide customisatieopties
- De beelden ogen natuurlijker en zijn prettiger te bekijken dankzij de contrastrijke OLED Tru-Finder elektronische zoeker met hoge resolutie
- Uitstekende verbindingsmogelijkheden dankzij wifi en One-Touch NFC (Near Field Communication)
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 4905524974539 |
| SKU | ILCE6000YB.CEC |
Algemeen
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony a6000 |
| Lens type | Sony SEL 16-50mm f/3.5-5.6 OSS, Sony SEL 55-210mm f/4.5-6.3 |
Camera
| Processor | BIONZ X |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony E |
Sensor
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | CMOS |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.6mm |
| Beeld Ratio | 3:2 |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 6000 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-51200, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 11 |
| Aantal Megapixels | 24.3 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
Belichting
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 179 |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/4000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/160s |
| Belichtings Compensatie | +/- 5 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | Meting over meerdere segmenten, centrum gewogen en spotmeting |
Viewfinder
| Viewfinder | Elektronisch |
| Zichtbare informatie | Grafische display, alle info weergeven, geen info weergeven, histogram |
| Viewfinder Vergroting | 1.07x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
Display
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 921600 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
Flitser
| Interne flitser | |
| Richtgetal Interne Flitser | 19.7 |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
Video
| Video Resolutie | Maximaal 1920x1080 |
| Video compressie methode | MPEG-4 AVC / H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 60ps, 30fps, 24fps |
| Video Formaten | MP4 |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
Microfoon
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon |
Objectief
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24-75mm |
| Brandpuntafstand | 16-50mm |
| Maximale Diafragma | f/3.5-5.6 |
| Minimale Scherpstel afstand | 25cm |
| Constructie | 8/9 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 50 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 16 |
| Lens Category | Groothoek, Standaard |
| Objectief type | Zoom |
Aansluiting
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| USB | |
| GPS |
Accu
| Accu Type | NP-FW50 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 310 foto's |
| Vermogen Accu | 1080mAh |
Opslag
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SDHC | |
| SDXC |
Filter
| Filtermaat | 40.5mm |