Sony A1 II Body + FE 400-800mm f/6.3-8.0 G OSS
































- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Sony A1 II Body
- € 7499,00
- 1x Sony FE 400-800mm f/6.3-8.0 G OSS
- € 2999,00
- Subtotaal:
- € 10498,-
- Combinatie korting:
- - € 420,-
- Prijs:
- € 10078,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Sony Welcome to Alpha Cashback
Koop nu de Sony A1 II Body + FE 400-800mm f/6.3-8.0 G OSS en ontvang € 100,- terug van Sony.
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Sony
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/01/26 t/m 30/06/26
Sony Filter Promo
Koop nu de Sony FE 400-800mm f/6.3-8.0 G OSS en ontvang een Hoya Fusion Antistatic Next Protector Filter - 105mm er gratis bij.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05 t/m 31/08
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | ILCE1M2B.CEC+SEL400800GW.SYX |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony A1 II |
| Lens type | Sony FE 400-800mm f/6.3-8.0 G OSS |
| Processor | BIONZ XR |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2s, 5s. 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Sony FE |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Exmor RS CMOS |
| Sensor Afmeting | 35.9 x 24mm |
| Beeld Ratio | 3:2 |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 8640 x 5760 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-32000, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 50-102400 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 30 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 30 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 10 |
| Witbalans Bracketing | |
| Aantal Megapixels | 50.1 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 759 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Zones belichtingsmeter | 1200 |
| Kortste Sluitertijd | 1/32000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/400s |
| belichting-witbalans-instel | Aangepast, Automatisch, Bewolkt, Daglicht, Flits, Gloeilampen, Onderwater, Schaduw, TL-licht, Kleurtemperatuur (2500 tot 9.900.000) en kleurenfilter |
| belichting-witbalans-bracket | ja |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, highlight, Meting over meerdere segmenten, spot, spot standaard/groot, Volledig schermgem. |
| Bracketing (AEB) | 3 opnamen, 5 opnamen, 9 opnamen |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit | |
| Witbalans Bracketing |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.90x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.2 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 2095104 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | S-TTL |
| Flits opties | Draadloos, Automatische flits, Flitssynchronisatie met achterste gordijn, Hoge-snelheidsynchronisatie, Invulflits, Langzame synchronisatie, Rode-ogenreductie (in of uit te schakelen), Zonder flitser |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 7680 x 4320 pixels |
| Video compressie methode | H.265, XAVC S, H.264, XAVC HS |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 120fps - Full HD: 24, 25, 120fps, 30, 30fps - UHD/4K: 24, 50, 60, 8K: 24 |
| Video Formaten | XAVC HS, XAVC S |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 120 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 120 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| Ethernet | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| Accu Type | NP-FZ100 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 420 foto's |
| Accu Lader | BC-QZ1 |
| Geheugenkaart Type | CFexpress Type A, Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 2 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |