Sigma FP L Body
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
SIGMA vindt het belangrijk om zich af te vragen wat de werkelijke waarde van een camera is en zich niet automatisch te voegen naar de ideeën die fabrikanten hebben over cameragerichte hiërarchieën en -categorieën.
Wat is essentieel voor fotografen? Hoe kunnen we een camera maken die niet alleen doet wat nodig is, maar u ook meer voldoening en plezier geeft? Door deze vragen te stellen, kwam SIGMA uit bij de SIGMA fp-lijn.
Camera’s uit de fp-serie zijn oneindig flexibel en aanpasbaar. Het is een gebruikersgerichte camera voor mensen die weten wat ze willen fotograferen en wat ze willen creëren. Een camera die is gebaseerd op drie belangrijke concepten die staan voor de identiteit van de SIGMA fp-serie.
Full-frame, uiterst compact en krachtig
De SIGMA fp L is de kleinst en lichtst mogelijke body waarmee iedere maker elk moment zijn creatieve ideeën tot uiting kan brengen. De camera combineert een superieure bouw met een hoogwaardige full-frame sensor die onder alle omstandigheden een compromisloze optische kwaliteit levert. Dankzij de deze kwaliteiten is de SIGMA fp L de perfecte basis voor een high-performance objectievensysteem
Schaalbaar en veelzijdig
Een ‘open concept’ waardoor de camera kan worden gecombineerd met zowel SIGMA-objectieven met L-mount en SIGMA accessoires als L-mount objectieven en accessoires van andere fabrikanten. De body is uiterst veelzijdig en eenvoudig aan te passen aan de persoonlijke wensen van de gebruiker, of het nu gaat om foto- of videotoepassingen. De ultieme veelzijdigheid en schaalbaarheid maken de SIGMA fp geschikt voor allerlei situaties.
Naadloos omschakelen van foto naar video
Dankzij de zeer intuïtieve gebruikersinterface schakelt de fp-gebruiker met één beweging over van foto naar video; hierdoor is de camera een creatief hulpmiddel voor alle stijlen en genres.
Omdat SIGMA deze drie concepten allemaal en zonder compromissen wilde toepassen, werden alleen de elementen en mechanismen geselecteerd die echt noodzakelijk waren voor het maken van de SIGMA fp L – de belichaming van een ‘geheel nieuwe digitale camera die SIGMA nu te bieden heeft’.
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
Apparatuur inruilen| EAN | 085126939038 |
| SKU | C44900 |
| Merk | Sigma |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Camera Type | Sigma FP L |
| RAW | |
| Zelfontspanner | ja |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Leica L |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Afmeting | 35.9 x 23.9mm |
| Beeld Ratio | 16:9, 1:1, 21:9, 2:1, 7:6, 3:2, 4:3 |
| Resolutie in pixels | 9520 x 6328 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-25600, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 10 |
| Aantal Megapixels | 62.4 megapixel |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 49 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 30sec |
| Bulb optie | |
| belichting-witbalans-instel | 3x Custum, Auto, Auto Lighting Source Priority, Contrast, Daglicht, Flits, Fluorescerend, Gloeiend, Kleurtemperatuur, Schaduw |
| Belichtings Compensatie | +/-5 EV in 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, spot, Evaluatief |
| Bracketing (AEB) | 3 of 5 opnamen |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Display Formaat | 3.15 inch |
| Display Resolutie | 2100000 pixels |
| Display Type | Vast |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | S-TTL |
| aansluiting-flitserdraadloos | ja |
| Flits opties | Draadloos, S-TTL automatische flitser, Handmatig |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 4096 x 2160 pixels |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 23.98fps, 23.98fps - Full HD: 119.88, 24, 25, 29.97, 48, 4K: 29.97, 59.94, 50 |
| Video Formaten | Mov |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| Accu Type | BP-51 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Accu Lader | BC-51 |
| Vermogen Accu | 1200mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |



