Panasonic Lumix DC GH5s Body
5 jaar garantie

€ 2089,-
Of betaal in 3 delen van € 696,33, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Vervangen
De Panasonic Lumix DC GH5s Body komt niet meer terug en is inmiddels vervangen door de Panasonic Lumix DC GH6 Body
Nieuwe product bekijken5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
De Panasonic Lumix DC-GH5S systeemcamera is een uitzonderlijke camera voor het maken van foto's en video's en met de nieuwe video-opnamemogelijkheden en verbeterde beeldkwaliteit ontworpen en ontwikkeld voor professionele filmmakers. De camera heeft een zeer hoge gevoeligheid en videobeeldkwaliteit en is daardoor ideaal om te werken in situaties met weinig licht. Dankzij de nieuwe 10.2 megapixel Digital Live MOS-sensor met Dual Native ISO-technologie en Venus Engine processor worden zelfs de donkerste delen van het beeld natuurgetrouw weergegeven. De Dual Native ISO-technolgie onderdrukt ruis volledig, zodat u zich kunt richten op het maken van de perfecte opname, ook bij weinig licht. Waar de Lumix GH5 de eerste systeemcamera ter wereld was die 4K 60p/50p video-opnames maakte, bereikt de GH5S een nieuwe mijlpaal op dit gebied. Met de GH5S is het nu mogelijk om 4K 60p/50p video-opnames te maken in Cinema 4K (4096x2160) beeldkwaliteit. Daarnaast kunnen 4:2:2 10-bits opnames worden gemaakt, waardoor kleuren nog getrouwer worden weergegeven. Bovendien is er geen tijdslimiet voor het opnemen van Full HD- en 4K-video's, dat wil zeggen totdat de geheugenkaart vol is of de batterij van de camera leeg. Belangrijkste kenmerken van de Panasonic Lumix DC-GH5S body: 10.2 megapixel Digital Live MOS-sensor Cinema 4K (4096x2160) 60p en Full HD 1080/240p video 4:2:2 10-bits opnames V-LogL & Hybrid Log Gamma (HLG) Dual Native ISO-technologie DFD (Depth From Defocus) technologie Snelle autofocus van 0,07 seconden OLED LVF (Live View Finder) Twee SD-geheugenkaartsleuven Bluetooth & WiFi Met de functie VFR (Variable Frame Rate) kunt u overcranked (voor slow-motioneffect) en undercranked (voor fast-motioneffect) opnames maken in C4K/4K (60 fps, maximaal 2,5x langzamer in 24p) of Full-HD (240 fps, maximaal 10x langzamer). Dankzij de DFD (Depth From Defocus) technologie en supersnelle verwerking van het digitale signaal heeft de GH5S een snelle autofocus van circa 0,07 seconden en is het mogelijk snelle burst-opnames te maken bij 12 (AFS) / 8 (AFC) fps in 12-bits RAW en 11 (AFS)/ 7 (AFC) fps in 14-bits RAW. Ook kunt u met de bekende 4K Photo functie beelden vastleggen met 60 fps, om daar vervolgens de perfecte foto uit te kiezen met een resolutie van circa 8 megapixel. Als camera die uitblinkt in het maken van opnames bij weinig licht, is de GH5S voorzien van een aantal functies die dit mogelijk maken. Zo is Live View Boost een praktische functie om de gevoeligheid te verhogen en is de vergrotingsfactor in MF Assist verhoogd van standaard 10x naar 20x, wat vooral handig is voor astronomie fotografie. Daarnaast biedt het rode menu in de nachtmodus een gedempte achtergrondverlichting, zodat u het onderwerp goed kunt blijven zien. De Lumix GH5S beschikt over een grote LVF (Live View Finder) met een indrukwekkend grote vergrotingsfactor van ongeveer 1,52/0,76x (equivalent van een 35mm-camera) die beelden vloeiend weergeeft bij 120 fps. Het zeer nauwkeurige en snelle OLED display heeft een resolutie van 3.680.000 pixels en biedt een beeldveld van 100%. Tevens heeft de camera naast de bedieningsknoppen een joystick die zorgt voor een intuïtieve en flexibele bediening. De camera is zeer robuust dankzij het volledig gegoten frame van aluminiumlegering, waardoor hij niet alleen spatwater- en stofdicht is, maar ook vorstbestendig tot -10 graden Celsius. De GH5S heeft twee SD-geheugenkaartsleuven die compatibel zijn met snelle UHS-II-kaarten met grote capaciteit en videosnelheidsklasse V60. Ten slotte is de camera voorzien van Bluetooth en WiFi, zodat u gemakkelijk verbinding kunt maken met een smartphone of tablet en zo snel en eenvoudig uw beelden kunt delen. Standaard meegeleverd met de Panasonic Lumix DC-GH5S body: Panasonic Lumix DC-GH5S body DMW-BLF19 accu DMW-BTC10 acculader Bodydop Hot shoe cover Oogschelp Flash sync socket cap Battery grip connector cover USB kabel Schouderriem Kabelhouder BNC converter kabelApparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 5025232873937 |
| SKU | DC-GH5SE-K |
Algemeen
| Merk | Panasonic |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | -10°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Panasonic Lumix DC GH5s |
Camera
| Processor | Venus Engine |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 10s 3 beelden, 2 en 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
Sensor
| Sensor | Micro Four Thirds |
| Sensor Technologie | Live MOS |
| Sensor Afmeting | 17.3mm x 13mm |
| Beeld Ratio | 4:03 |
| Crop Factor | 2.0x |
| Resolutie in pixels | 4016 x 2256 |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100 - 102400, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 60 |
| Aantal Megapixels | 10.28 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
Belichting
| Auto Focus | |
| Zones belichtingsmeter | 1728 |
| Kortste Sluitertijd | 1/16000s |
| Langste Sluitertijd | 1800s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| Belichtings Compensatie | #ERROR! |
| Belichtings Meting | Program AE, Aperture Priority AE, Shutter Priority AE, Manual |
Viewfinder
| Viewfinder | Elektronish |
| Viewfinder Vergroting | 1.52x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +3 |
Display
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.2 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1620000 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
Flitser
| Interne flitser | |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
Video
| Video Resolutie | Maximaal 4096 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | H.264/MPEG-4 AVC |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 4K: 4096 x 2160p 23.98fps, 24fps, 29.97fps, 25fps - 3840 x 2160p 59.94fps, 50 fps, 23.98fps, 25fps - 3328 x 2496p 59.94fps, 50fps, 25fps - HD: 1920 x 1080p |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
Microfoon
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
Aansluiting
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS |
Accu
| Accu Type | DMW-BLF19 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 410 foto's |
| Accu Lader | DMW-BTC10 |
| Vermogen Accu | 1860mAh |
Opslag
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SDHC | |
| SDXC |