Panasonic Lumix DC G9 + Leica 12-60mm f/2.8-4.0
5 jaar garantie

€ 1737,-
Of betaal in 3 delen van € 579,-, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Vervangen
De Panasonic Lumix DC G9 + Leica 12-60mm f/2.8-4.0 komt niet meer terug en is inmiddels vervangen door de Panasonic Lumix DC G9 II + Leica 12-60mm
Nieuwe product bekijken5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
De Panasonic Lumix G9 systeemcamera een echt vlaggenschip met ongekende kwaliteiten op het gebied van foto en video. De ultieme systeemcamera voor outdoor en natuurfotografie, biedt echt een geweldig beeldkwaliteit en een 80 megapixel High Resolution modus. Je kan stellen dat dit één van de beste systeemcameras uit de geschiedenis van Panasonic is. De G9 is voorzien van een 20.3 megapixel Digital Live MOS-sensor zonder low-pass filter wat zorgt voor een verbetering van de resolutie, kleurgradaties en kleurweergave. De Venus Engine processor produceert met behulp van de geavanceerde functies Multipixel Luminance Generation en Intelligent Detail Processing zeer nauwkeurige en indrukwekkend natuurlijke beelden. Met de nieuwe High Resolution modus maakt u daarnaast prachtige 80 megapixel (10368x7776) equivalente beelden in JPEG en RAW formaat, doordat acht opeenvolgende opnames worden samengevoegd terwijl de sensor zich verplaatst. Dankzij een speciale AR-coating op de sensor worden ghosting en flaring beperkt, ideaal voor het fotografen in lastige omstandigheden met bijvoorbeeld tegenlicht.Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 5025232873579 |
| SKU | 102234 |
Algemeen
| Merk | Panasonic |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | -10°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Panasonic Lumix DC G9 |
| Lens type | Panasonic LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-60mm f/2.8-4.0 ASPH. POWER O.I.S. |
Camera
| Processor | Venus Engine |
| RAW | |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
Sensor
| Sensor | Micro Four Thirds |
| Sensor Technologie | Live MOS |
| Sensor Afmeting | 17.3mm x 13mm |
| Beeld Ratio | 4:03 |
| Crop Factor | 2.0x |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 200 - 25600, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 20 |
| Aantal Megapixels | 20.3 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
Belichting
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 225 |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 60s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
Viewfinder
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.83x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
Display
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1040000 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
Flitser
| Interne flitser | |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
Video
| Video Resolutie | Maximaal 4096 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | H.264/MPEG-4 AVC |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 180fps, 60fps, 50fps, 24fps |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
Microfoon
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
Objectief
| Optische Zoom | 5x |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24-120mm |
| Brandpuntafstand | 12-60mm |
| Maximale Diafragma | f/2.8-4.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 20 centimeter |
| Constructie | 12/14 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 60 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 12 |
| Objectief type | Zoom |
Aansluiting
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS |
Accu
| Accu Type | DMW-BLF19 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 380 foto's |
| Accu Lader | DMW-BTC13 |
| Vermogen Accu | 1860mAh |
Opslag
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SDHC | |
| SDXC |
Filter
| Filtermaat | 62mm |