OM System OM-3 Astro Body
5 jaar garantie















€ 2199,-
Of betaal in 3 delen van € 733,-, zonder rente.
Nu met gratis
Goldmember Service Pas
t.w.v.
€ 250,-
Persoonlijk advies
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
De compacte, weerbestendige en intuïtieve OM-3 ASTRO is ideaal voor fotografen die hun astrofotografie naar een hoger niveau willen tillen zonder de complexiteit te vergroten. Dankzij OM SYSTEM's geavanceerde computationele fotografie levert de camera verbluffende beelden van de nachtelijke hemel en nevels. Ervaar creatieve vrijheid onder de open hemel, opnieuw gedefinieerd. De OM SYSTEM OM-3 ASTRO is een speciale astrofotografiecamera die verder gaat dan daglicht en met vertrouwen en precisie sterren, sterrenstelsels, rode nevels en nachtlandschappen vastlegt. Van lichtgevende horizonnen tot stille, afgelegen donkere hemels, met deze camera kunt u het universum en uw creativiteit verkennen waar de nacht u ook brengt. Verbeter levendige kleuren, rijk contrast en fijne details in emissienevels en deep-sky-beelden, met verbluffende resultaten direct vanuit de camera. Speciale computationele functies maken nachtfotografie intuïtief en lonend. De 50MP High-Res Shot-functie optimaliseert de beeldkwaliteit door meerdere belichtingen in de camera te combineren tot een samengesteld beeld met hoge resolutie. Dit verbetert de detailweergave en vermindert ruis – een waardevol voordeel voor astrofotografie en landschapsfotografie bij gebruik van een statief of volgstatief. Star Autofocus zorgt voor nauwkeurige scherpstelling op sterren, terwijl Live Composite lange belichtingstijden vereenvoudigt door het beeld geleidelijk op te bouwen zonder heldere gebieden te overbelichten. Belangrijkste kenmerken • IR-filter voor het vastleggen van Hα-straling voor het fotograferen van rode nevels • Aanpasbare modi en speciale kleurprofielen geoptimaliseerd voor astrofotografie • Astrofotografie in hoge resolutie met High Res Shot • Nachtfotografie met Stargazing AF, Night Vision-modus en Live Composite • Hoogwaardige metalen behuizing in vintage-stijl • TruePic X-processor • Hoogwaardige 5-assige Sync IS • 20 MP BSI Live MOS-sensor (gestapeld) • IP53-classificatie (stof-, spat- en vorstbestendig) • Elektronische OLED-zoeker met 2,36 miljoen pixels • Creatieve draaiknop (kleurprofielregeling, monochrome profielregeling, kleurgenerator en artistieke filters) • S&Q-modus (slowmotion- en timelapse-opnamen) • RAW-video-uitvoer • Wi-Fi en Bluetooth Ervaar creatieve vrijheid onder de sterrenhemel, opnieuw gedefinieerd. De OM SYSTEM OM-3 ASTRO is een speciale camera voor astrofotografie die verder gaat dan daglicht en met vertrouwen en precisie sterren, sterrenstelsels, rode nevels en nachtlandschappen vastlegt. Van heldere horizonnen tot stille, afgelegen donkere luchten, met deze camera kunt u het universum verkennen en uw creativiteit de vrije loop laten, waar de nacht u ook brengt. Productkenmerken • Ongeëvenaarde beeldkwaliteit: Scherpe, stabiele en levendige beelden, waar u ook bent • Compact en robuust: Ontworpen om sterren met precisie en helderheid vast te leggen • Op astrofotografie geoptimaliseerde kleuren en aangepaste modi: Laat uw creativiteit de vrije loop, geïnspireerd door de wonderen der natuur • Live Composite: Schilder de nacht met sterren, bliksem of lichtsporen • Starry Sky AF: Scherpstellen op sterren en eenvoudig prachtige astrofoto's maken • Nachtzichtmodus: Een livebeeld dat zelfs bij weinig licht zichtbaar blijft • IP53-gecertificeerde weerbestendigheid: Beschermd tegen stof, regen en kou om sterren in alle omstandigheden vast te leggen • Autofocusprestaties: Leg elk moment vast • Videofuncties: Vertel uw verhaal in bewegende beelden Extra functies • Live ND (2/4/8/16) • Starry Sky AF • Live Composite • Focus Stacking • Focus Bracketing • Opnamen in hoge resolutie Aanbevolen aangepaste modi voor astrofotografie: C1: Handheld Hoge-resolutiemodus voor astrofotografie met hoge resolutie en statief. C2: Eenvoudige en ongecompliceerde nachtfotografie. C3: Voor sterrenfotografie uit de hand. Inhoud van de verpakking: OM3-body, batterij, bodydop, USB-kabel, schouderriem, handleiding.Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 4545350057947 |
| SKU | V7921300W000 |
Algemeen
| Merk | OM System |
| Kleur | Zilver |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | -10°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | OM System OM-3 |
Camera
| Processor | TruePic X |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
Sensor
| Sensor | Micro Four Thirds |
| Sensor Technologie | Stacked BSI Live MOS |
| Sensor Afmeting | 17.3 x 13mm |
| Beeld Ratio | 4:3 |
| Crop Factor | 2x |
| Resolutie in pixels | 5184 x 3888 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 80-25600 |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 80-102400 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 120 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 120 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 10 |
| Witbalans Bracketing | |
| Aantal Megapixels | 20.4 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
Belichting
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 1053 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Zones belichtingsmeter | 324 |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 60s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| Belichtings Compensatie | +/- 5 EV in 1 of 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | Centraal gewogen gemiddelde meting, ESP-lichtmeting, highlight, schaduw, Spot-meting |
| Bracketing (AEB) | 5 of 7 opnamen, 3 |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit | |
| Witbalans Bracketing |
Viewfinder
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 1.65x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +2 |
Display
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1620000 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
Flitser
| Interne flitser | |
| Hot Shoe |
Video
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | HEVC/H.265, MPEG-4/H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 25, 4K: 24, 60fps - Full HD: 24, 60fps - UHD: 24, 30, 50, 60fps |
| Video Formaten | Mov |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 60 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 60 |
Microfoon
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
Aansluiting
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| Ethernet | |
| GPS | |
| Draadloze flitser aansturing | |
| NFC |
Accu
| Accu Type | BLX-1 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 520 foto's |
Opslag
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 2 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |