Olympus OM-D E-M1 Mark III Body

Vervangen
De Olympus OM-D E-M1 Mark III Body komt niet meer terug en is inmiddels vervangen door de OM System OM-1 II + 12-40mm f/2.8 II
Nieuwe product bekijkenFotograferen van uit de hand kan nog beter
Een volledig draagbaar ontwerp, in combinatie met een compromisloze beeldkwaliteit onder alle omstandigheden, zorgt ervoor dat de E-M1 Mark III uw ultieme hulpmiddel is voor adembenemende resultaten. Leg de lat van uw professionele fotografie hoger – in opnames van natuur en landschap tot nachtopnamen tot video’s – zonder al te veel gesjouw.
Grotere bewegingsvrijheid
Dankzij zijn compacte, lichtgewicht ontwerp kunt u zich met de E-M1 Mark III en het M.Zuiko Digital-lenssysteem volledig concentreren op het maken van foto’s. Tijdens fotografie-opdrachten op ruige of oneven locaties, is het beklimmen van bv. een helling minder zwaar – door minder mee te sjouwen gewicht – waardoor de betere plekken voor de foto nu meer binnen bereik zijn.
Langer fotograferen met minder ballast
Tijdens het handmatig fotograferen draagt het geringe gewicht van de E-M1 Mark III en het M.Zuiko Digital-lenssysteem er toe bij dat u minder spierspanning dan wel vermoeidheid ervaart. Voor het inpakken van het systeem is een kleine of middelgrote camera-rugzak voldoende, dus kan het als handbagage op elke vlucht mee.
Uitstekende grip
De grip van de E-M1 Mark III biedt u een veiligere greep en dus een zekerder gebruik, vooral ideaal bij handmatig foto’s nemen of in het gebruik van telelenzen. Het hele systeem is ergonomisch en intuïtief ontworpen, zodat u zonder moeite de knoppen, de multi-selector en wijzerplaten kunt bedienen.
In-body 5-assige beeldstabilisatie
Uitstekend geschikt voor het handmatig maken van heldere foto’s en nachtscènes is de ingebouwde 5-assige beeldstabilisatie (IS) van de E-M1 Mark III met gyro-sensor. U kunt profiteren van de tot 7,0 sluitertijd compensatiestappen, of in combinatie met 5-assige Sync IS meegeleverd bij compatibele objectieven ** tot 7,5 compensatiestappen.
Verbluffende helderheid
De 5-assige IS maakt het voor u mogelijk om ook een heldere beeldkwaliteit van foto’s gemaakt vanuit de hand bij lage ISO-waarden te verkrijgen – zoals bij weinig licht of ’s nachts. De prestatie van de compensatie maakt zelfs het “handmatig fotograferen gedurende 4 seconden” ** mogelijk, als in zonder een statief.
TruePic IX beeldprocessor
Om een reeks opnamefuncties te realiseren, heeft de E-M1 Mark III de nieuwste beeldprocessor: TruePic IX. Handheld High Res Shot, Live ND, Starry Sky AF, etc. zijn nu mogelijk met slechts één efficiënte processor. Om net zulke hoge prestaties neer te zetten, heeft de E-M1X twee TruePic VIII-processors nodig.
20M Live MOS-sensor
De 20MP Live MOS-sensor levert samen met TruePic IX beelden van topkwaliteit met de hoge optische prestaties van M.Zuiko Digital Pro-objectieven. Het vangt het licht dat door de lens wordt vastgelegd en maakt volle beelden met duidelijke details. De anti-reflecterende AR-coating vermindert affakkelen en ghosting direct op de sensor.
Volledig assortiment M.Zuiko digitale objectieven
Met een keuze uit meer dan 20 M.Zuiko digitale objectieve, heeft u er één voor elke foto-opdracht. Van zoom tot prime, visoog tot ultra-telefoto – geavanceerde lenstechnologieën leveren als resultaat beelden met een hoge resolutie voor een breed scala aan scènes.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4545350053000 |
| SKU | 108780 |
| Merk | Olympus |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | -10°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Olympus OM-D E-M1 Mark III |
| Processor | TruePic IX |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 12s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Micro Four Thirds |
| Sensor | Micro Four Thirds |
| Sensor Technologie | Live MOS |
| Sensor Afmeting | 17.3 x 13mm |
| Beeld Ratio | 4:03 |
| Crop Factor | 2.0x |
| Resolutie in pixels | 10368 x 7776 pixels* |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 200 - 25600, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 60 |
| Aantal Megapixels | 20.4 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 121 |
| Zones belichtingsmeter | 324 |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 60s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| belichting-witbalans-instel | Auto, Cloudy, Custom, Flash, Fluorescent, Incandescent, Kelvin, Shade, Sunlight, Underwater |
| Belichtings Compensatie | #ERROR! |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, multi-zone, spot |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Zichtbare informatie | AF-bevestigingsteken, AF-kader (super impose), AF-vergrendeling, auto bracketing, Belichtingscompensa, Belichtingscompensatie-indicatie, Controle batterijniveau, Diafragmawaarde, Sluitertijd |
| Viewfinder Vergroting | 0.74x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +2 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1037000 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 4096 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | H.264, MPEG-4 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 24fps, 24fps - HD: 60, 25, 29.97fps - Full HD: 120 (MOV, 4K 4096x2160: 24fps - 4K UHD 3840x2160: 23.97, highspeed), 30, 50 |
| Video Formaten | Mov |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| USB | |
| GPS | |
| aansluiting-externe-mic-type | 3.5mm |
| aansluiting-externemicrofoon | ja |
| Accu Type | BLH‑1 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 900 foto's |
| Accu Lader | BCH-1 |
| Vermogen Accu | 1720mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |