Fujifilm X-T5 Body Zilver + XF 18-120mm f/4.0 R LM PZ WR

















€ 2497,-€ 2397,- na acties
Tijdelijk uitverkocht
Levertijd onbekend
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Fujifilm X-T5 Body Zilver
- € 1802,00
- 1x Fujifilm XF 18-120mm f/4.0 R LM PZ WR
- € 799,00
- Subtotaal:
- € 2601,-
- Combinatie korting:
- - € 104,-
- Prijs:
- € 2497,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Fujifilm Zomer Cashback
Registreer nu de Fujifilm X-T5 Body Zilver op de website van Fujifilm en ontvang € 100,- terug van Fujifilm.
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Fujifilm X-T5 Body Zilver
Hoge resolutie 40,2 MP BSI beeldsensor
De 40,2 MP X-Trans CMOS 5 HR-sensor met hoge resolutie heeft een verbeterd beeldverwerkingsalgoritme dat de resolutie verhoogt zonder afbreuk te doen aan de signaal-ruisverhouding, wat zorgt voor een verbluffende beeldkwaliteit.
Drie wijzerplaten op de bovenplaat
Drie draaiknoppen regelen ISO, sluitertijd en belichtingscompensatie vanaf de bovenplaat van de camera. Samen met de diafragmaring op de meeste XF-lenzen kunnen alle belichtingsinstellingen worden gecontroleerd en aangepast voordat de camera wordt ingeschakeld.
Lichtgewicht, hoge prestaties
De X-T5 is voorzien van een vijfassig in-body beeldstabilisatiesysteem (IBIS) dat tot 7,0 stops compensatie biedt en een EVF van 3,69 miljoen pixels met een vergrotingsfactor van 0,8x. Desondanks weegt de camerabody slechts 557 g (1,23 lb). Wijzerplaten en knoppen zorgen voor eenvoudige bediening, waardoor de kostbaarste momenten van het leven een kans krijgen om gedocumenteerd te worden om een andere dag te zien.
Drievoudig kantelbaar LCD-scherm
Een in drie richtingen kantelbaar LCD-scherm biedt meer veelzijdigheid, vooral bij het werken op heuphoogte of in staande oriëntatie. De combinatie van het kantelbare LCD-scherm en de middelste zoeker lijnt de lens, camera en fotograaf uit op de optische as, voor een comfortabelere en intuïtievere ervaring bij het maken van afbeeldingen.
FILMSIMULATIE
19 filmsimulatiemodi in de X-T5 repliceren digitaal het uiterlijk van de klassieke fotografische filmbestanden die al meer dan 85 jaar door Fujifilm zijn ontwikkeld. Reproduceer de klassieke kleuren en tinten waar Fujifilm bekend om staat, of voeg een artistieke flair toe en begin met Build Your Legacy.
Witbalans
Er kunnen fijne aanpassingen worden gemaakt aan automatische witbalans (AWB) door een van de drie modi te selecteren: automatisch, witprioriteit en sfeerprioriteit. Ingesteld op Witprioriteit, is de kans groter dat wit wordt gereproduceerd als wit onder gloeilamplicht. Wanneer Ambience Priority echter is ingesteld, worden scènes gefotografeerd met de natuurlijke lichtkarakteristieken van de scène die vooraf is gegaan. Bij gloeilamplicht resulteert dit over het algemeen in beelden met warmere wittinten.
AWB aangedreven door AI-technologie
Nieuwe diepgaande AI-technologie optimaliseert de prestaties van de automatische witbalans in de X-T5 door warme, oranje getinte kleuren nauwkeurig te identificeren om te helpen bij de nauwkeurigheid van de automatische witbalans van de camera.
Autofocus met onderwerpdetectie
X-Processor 5 is voorzien van AF met onderwerpdetectie die is gebouwd met behulp van Deep-Learning AI-technologie. Naast ongelooflijke AF-tracking en detectie voor menselijke gezichten en ogen, kan de X-T5 nu ook automatisch een breed scala aan onderwerpen detecteren en volgen, waaronder dieren, vogels, auto's, motorfietsen, fietsen, vliegtuigen en treinen. Hierdoor kunnen fotografen zich concentreren op compositie en creativiteit, in het vertrouwen dat de X-T5 de scherpstelling nauwkeurig volgt.
Bijgewerkt AF-algoritme
Het hogere aantal pixels van de X-T5 verhoogt het aantal fasedetectiepixels, wat de scherpstelnauwkeurigheid van AF-S verbetert bij onderwerpen zoals landschappen en portretten. De camera bevat ook een verbeterd AF-voorspellingsalgoritme, nieuw ontwikkeld voor de X-H2S, waardoor stabiel scherpstellen mogelijk is, zelfs bij gebruik van AF-C.
160MP Pixelverschuiving Multi-Shot
X-T5 beschikt over Pixel Shift Multi-Shot met behulp van de Pixel Shift Combiner-software, kan een enkel 160MP-beeld met ultrahoge resolutie produceren met een enkele druk op de ontspanknop.
Met behulp van in-body beeldstabilisatie om de sensor met een halve pixel tussen elk frame te verschuiven, maakt de X-T5 precies 20 frames om ervoor te zorgen dat elke rode, groene en blauwe pixel dezelfde informatie heeft. Het resultaat is een definitief beeld met bijna geen valse kleuren zichtbaar.
1/180.000 sec sluitertijd
De X-T5 heeft een maximale elektronische sluitertijd van 1/180.000, een toename van ongeveer 2,5 stops in vergelijking met andere camera's uit de X-serie. Gebruik hem met grote diafragma's in extreem heldere omgevingen voor meer creatieve opties of om actie op het perfecte moment te bevriezen.
ISO 125 standaard gevoeligheid
X-Trans CMOS 5 HR heeft een meer lichtefficiënte pixelstructuur. ISO 125 – voorheen een uitgebreide gevoeligheid – is nu native beschikbaar.
Ondersteunt HEIF-beeldformaat
X-T5 ondersteunt het HEIF-beeldformaat, dat 10bit beeldkwaliteit in bestanden tot 30% kleiner dan standaard JPEG's. Het volgende hoofdstuk in het leveren van hoogwaardige resultaten rechtstreeks uit de camera is officieel begonnen voor de X-serie.
Langere levensduur van de batterij
Dankzij het lagere stroomverbruik van de X-Processor 5 is de levensduur van de batterij voor stilstaande beelden aanzienlijk verlengd van ongeveer 600 tot 740 frames* in vergelijking met de X-T4.
*In zuinige modus
Zeer betrouwbaar, weerbestendige Body
X-T5 heeft 56 weerbestendige punten voor een hoge mate van stof- en vochtbestendigheid. Het kan ook werken bij temperaturen tot -10°C (14°F).
6.2K/30p 4:2:2 10-bit
6.2K-films kunnen intern worden opgenomen met 30p in 4:2:2 10-bits kleur, voor high-definition beelden met rijke kleurdetails.
F-Log2-ondersteuning
Naast F-Log ondersteunt X-T5 ook F-Log2, dat een uitgebreid dynamisch bereik van 13+ stops vastlegt.* Dit bereik is breder dan het huidige F-Log, wat het postproductiepotentieel vergroot.
*Bij het opnemen van F-Log2, gebaseerd op interne tests van Fujifilm.
RAW-uitvoer via HDMI
In combinatie met een ATOMOS HDMI-apparaat kan de RAW-video-uitvoer van de X-T5 worden opgenomen als 12-bits Apple ProRes RAW met resoluties tot 6,2K en framesnelheden tot 29,97 fps. In combinatie met Blackmagic Design Video Assist 12G kan de RAW-video-uitvoer van de camera worden opgenomen als Blackmagic RAW met resoluties tot 6,2K en framesnelheden tot 29,97 fps.
Fujifilm XF 18-120mm f/4.0 R LM PZ WR
Make Moving Memories
Compact, lightweight, and versatile, this lens is tailor-made for motion production professionals and enthusiasts alike. XF 18-120mm f/4 LM PZ WR features a variable power zoom, smooth manual focus, and stepless aperture adjustments to ensure a seamless recording experience.
Made for Motion
With a 35mm zoom range equivalent to 27-183mm, a close focusing distance of 60cm (23.6in) throughout, and near-silent zoom and focusing controls, XF18-120mmF4 LM PZ WR is perfect for a broad range of motion production applications. These extend even further when considering the lens’s minimal focus breathing, stepless aperture control, and constant F4 aperture. Pull focus, make precise adjustments to iris, or change focal length without causing any noticeable distractions to the recorded footage.
Perfectly Balanced
Zoom lenses are rarely used with gimbal stabilization devices because changing the lens’ focal length can affect its center of gravity. This, in turn, impacts how the lens is balanced on the stabilization device. However, thanks to its compact dimensions and internal zooming mechanism, XF18-120mmF4 LM PZ WR is an ideal solution for use with a gimbal because its physical length does not change when the zoom setting is changed. This results in a variety of creative options while having only one lens fixed to the camera.
Take Control
A conventional focus ring provides manual focus control, while a new innovative zoom lever offers variable zoom speed. Two custom function buttons, meanwhile, allow for the ability to preset a constant zoom speed, focal length, or focus point. Stepless aperture adjustments underscore the engineering subtleties of XF18-120mm that provide any storyteller with absolute control over every part of their image.
Film in Any Condition
XF18-120mmF4 LM PZ WR will always be ready for those unexpected creative moments, thanks to its weather-resistant design and fluorine-coated front and rear elements, which are designed to repel dust and moisture from the lens surfaces, making them easy to clean. Confidently film in wet or dusty conditions, in temperatures as low as -10°C (14°F) and focus on making a new masterpiece.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | 16782272+16780224 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zilver |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | -10°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Fujifilm X-T5 |
| Lens type | Fujifilm XF 18-120mm f/4.0 R LM PZ WR |
| Processor | X-Processor 5 |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm X |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | X-Trans CMOS 5 HR |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.6mm |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 7728 x 5152 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 125-12800 |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 64-51200 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 15 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 13, 20 ( 1.29 crop ) |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 15 |
| Aantal Megapixels | 40.2 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Zones belichtingsmeter | 256 |
| Kortste Sluitertijd | 1/180000s elektronisch, 1/8000s mechanisch |
| Langste Sluitertijd | 60min |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| Belichtings Compensatie | +/5 EV in 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | Multi, spotmeting en gemiddelde meting met nadruk op het midden, TTL 256-zone metering |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.8x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -5 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1620000 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | TTL |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 7680 x 4320 pixels |
| Video compressie methode | AAC, MPEG-4 AVC/H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100p, 120p, 200p, 240p, 30p, 60p |
| Video Formaten | MP4 |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 60 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 240 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS | |
| Draadloze flitser aansturing | |
| NFC |
| Accu Type | NP-W235 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 740 foto's |
| Accu Lader | BC-W235 |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 2 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |