Fujifilm X-T30 III Body – Zwart + XF 35mm f/2.0 WR Zwart
5 jaar garantieVoordeelset












Voordeelset
In deze set
- 1x Fujifilm X-T30 III Body - Zwart
- € 949,00
- 1x Fujifilm XF 35mm f/2.0 WR Zwart
- € 449,00
- Subtotaal:
- € 1398,-
- Combinatie korting:
- - € 56,-
- Prijs:
- € 1342,-
5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| SKU | 16957841+16481878 |
Algemeen
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | , |
| Stofdicht | , |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Fujifilm X-T30 III |
| Lens type | Fujifilm XF 35mm f/2.0 WR |
Camera
| Processor | X-Processor 5 |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm X |
Sensor
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | X-Trans CMOS IV |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.6mm |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 6240 x 4160 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 160-12800 |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 80-51200 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 8 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 30 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 8 |
| Aantal Megapixels | 26.1 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
Belichting
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Zones belichtingsmeter | 256 |
| Kortste Sluitertijd | 1/32000s elektronisch, 1/4000s mechanisch |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/180s |
| Belichtings Compensatie | +/-5 EV in 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, gemiddeld, Multi, spot |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
Viewfinder
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.62x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +2 |
Display
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1620000 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
Flitser
| Interne flitser | |
| Richtgetal Interne Flitser | 7 |
| Flits technologie | TTL |
| Flits opties | Manual, Multi, Off, TTL (TTL Auto / Standard / Slow Sync. ) |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
Video
| Video Resolutie | 4096 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | MPEG-4 AVC/H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100fps, 200fps, 240fps, 24fps, 25fps, 120fps, 30fps, 50fps, 60fps |
| Video Formaten | Mov |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 30 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 240 |
Microfoon
| Microfoon | Intern stereo |
| Hoofdtelefoon |
Objectief
| Brandpuntafstand | 35mm |
| Maximale Diafragma | f/2.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 35cm |
| Constructie | 6/9 (groepen/elementen) |
| Maximale Brandpuntsafstand | 35 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 35 |
Aansluiting
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS |
Accu
| Accu Type | NP-W126S |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 390 foto's |
Opslag
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I |
Filter
| Filtermaat | 43mm |