Fujifilm X-S20 Body + XF 23mm f/2.8 R WR Zwart































€ 1774,-€ 1674,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Fujifilm X-S20 Body
- € 1399,00
- 1x Fujifilm XF 23mm f/2.8 R WR Zwart
- € 449,00
- Subtotaal:
- € 1848,-
- Combinatie korting:
- - € 74,-
- Prijs:
- € 1774,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Fujifilm Zomer Cashback
Koop nu de Fujifilm XF 23mm f/2.8 R WR Zwart in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Fujifilm.
- Fujifilm X-T50 Body Zilver
- Fujifilm X-T50 Body Zwart
- Fujifilm X-T50 Body Charcoal
- Fujifilm X-T50 + 15-45mm Zilver
- Fujifilm X-T50 + 15-45mm Zwart
- Fujifilm X-T50 + 15-45mm Charcoal
- Fujifilm X-T50 + XF 16-50mm Zilver
- Fujifilm X-T50 + XF 16-50mm Zwart
- Fujifilm X-T50 + XF 16-50mm Charcoal
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Fujifilm
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Fujifilm X-S20 Body
De ultieme, mid-range, all-in-one camera met topkwaliteit autofocus en video prestaties in een compacte en lichte behuizing
FUJIFILM introduceert vandaag de "FUJIFILM X-S20" (kortweg X-S20). Deze systeemcamera is een toevoeging aan de bestaande X serie systeemcamera’s, die bekend staan om hun compacte formaat en hun lichte gewicht. Camera’s die vooral uitblinken in een superieure beeldkwaliteit. Dit alles is te danken aan FUJIFILM's unieke kleurreproductietechnologie en tilt daarmee fotografie naar een hoger niveau.
Het autofocussysteem van de X-S20 is toegerust met op AI-gebaseerde onderwerpherkenning en beschikt bovendien over de mogelijkheid om 6.2K/30P video op te nemen. Dankzij het gebruik van de NP-W235 is de camera nu in staat om tot maar liefst 800 opnames op één acculading te kunnen maken. Dit maakt de camera ideaal voor langdurig gebruik, zonder dat de gebruiker hoeft te vrezen voor een lege batterij. Hierdoor is de X-S20 een ideale reispartner die graag ieder fotografisch avontuur wil meebeleven. Het compacte en lichte ontwerp van de X-S20 is overigens vergelijkbaar met zijn voorganger*1.
De X-S20 heeft een buitengewoon goede beeldkwaliteit te bieden en past met eenvoud in iedere (foto)tas. Een camera die erom vraagt om gebruikt te worden!
Of het nu gaat om eenvoudig zelfportret of wordt gebruikt voor een meesterlijke videoproductie. De FUJIFILM X-S20 is altijd klaar voor gebruik. De X-S20 is een systeemcamera die is uitgerust met een Back-Illuminated 26,1MP "X-Trans™ CMOS 4”*2 sensor en de zeer snelle "X-Processor 5" beeldverwerkingsprocessor.
Dit stelt de camera in staat om razendsnel opnames te maken met een sublieme beeldkwaliteit
De camera beschikt verder over de kenmerkende grote greep die we ook al kennen van zijn voorganger. Deze grip biedt extra stabiliteit bij het vasthouden van de body. Door te kiezen voor de NP-W235 als batterij voor de stroomvoorziening is het aantal opnames ten opzichte van zijn voorganger nu meer dan verdubbeld, tot ongeveer 800*3 opnames.
De compacte en lichtgewicht behuizing, maakt dat de X-S20 slechts 491g*4 weegt. Dit zorgt voor een comfortabel gebruik van de camera ook bij langdurige fotosessies. De camera beschikt verder ook nog eens over een beeldstabilisatie (IBIS) over vijf assen en die handbewegingen kan stabiliseren tot maar liefst 7,0-stops*5.
Het autofocussysteem is voorzien van op AI-gebaseerde herkenning van onderwerpen. Zo kan de camera ‘zien’ of de fotograaf mensen, dieren, auto’s of andere voertuigen wil fotograferen. De AF-prestaties zijn op een zeer vergelijkbaar niveau als die van de andere vijfde generatie camera’s uit de X Serie zoals de FUJIFILM X-T5.
De FUJIFILM X-S20 ondersteunt interne video-opnames tot een resolutie en beeldsnelheid van 6.2K/30P 4:2:2 10-bit video en is voorzien van een 3,5mm microfoon/oortelefoon-aansluiting. Zo kunnen er met deze camera hoogwaardige video-opnames worden gemaakt met de mogelijkheid tot het aansluiten van externe accessoires. Bovendien maakt de nieuwe Vlog Modus het zéér eenvoudig om een vlog te produceren wanneer de camera wordt gebruik in combinatie met de statiefgrip, TG-BT1.
Het zit verstopt in de genen van FUJIFILM om het gebruiksgemak van haar producten te vergroten. De systeemcamera’s uit de X Serie zijn bijvoorbeeld allen uitgerust met de allerbeste APS-C sensoren wat bijdraagt aan het plezier dat gebruikers van haar camera’s in fotografie kunnen vinden. Dat FUJIFILM hoogwaardige producten in haar hart draagt blijkt ook uit de zojuist geïntroduceerde FUJINON XF8mmF3.5 R WR en de verbeterde FUJIFILM XApp om de camera’s eenvoudig met een smartphone te kunnen bedienen.
Fujifilm XF 23mm f/2.8 R WR Zwart
De natuurlijke beeldhoek van een 23mm-lens – de brandpuntsafstand van de allereerste camera uit de X-serie – is gebruikt om talloze meesterwerken voor dagelijks gebruik te creëren. De compacte vorm en functionaliteit van de originele vaste lens hebben nu geleid tot een compacte, verwisselbare optie: de XF23mmF2.8 R WR. Met een weerbestendige constructie, soepele autofocus en hoge resolutie is hij een genot om te gebruiken en nauwelijks merkbaar wanneer hij op een camera uit de X-serie is bevestigd.
Draagbaarheid zonder compromissen
Dankzij geavanceerde productietechnieken is de XF23mmF2.8 R WR zo slank en draagbaar dat u hem overal mee naartoe wilt nemen. De constructie van acht elementen, verdeeld over zes groepen, omvat twee asferische lenzen, maar weegt slechts 90 gram en is slechts 23 mm lang.
Maar deze compacte draagbaarheid doet geen afbreuk aan de bruikbaarheid. Een geribbelde ring aan de basis van de lens zorgt voor een stevige grip en eenvoudige bediening, terwijl een smalle ruimte tussen de diafragma- en scherpstelring zorgt voor eenvoudige aanpassing van beide instellingen bij het bepalen van de compositie via de zoeker. Deze lens zit boordevol doordachte functies en biedt een stressvrije creatieve ervaring.
Opmerkelijk voor elke dag
De XF23mmF2.8 R WR is misschien een nieuwe toevoeging aan de familie van X-vattinglenzen, maar volgt een lange geschiedenis van andere 23mm-lenzen die hun oorsprong ook vinden in de originele X100 camera met vaste lens. Met exact dezelfde beeldhoek, die sterk lijkt op ons eigen gezichtsvermogen, stelt de XF23mmF2.8 R WR samen met de XF23mmF1.4 R LM WR en XF23mmF2 R WR nieuwe normen voor creativiteit. Deze lens combineert opmerkelijke compactheid met een modern optisch ontwerp om helderheid en schittering te brengen in elk mooi moment.
Compromissenloze kwaliteit
In tegenstelling tot veel compacte, lichtgewicht lenzen doet de XF23mmF2.8 R WR geen concessies aan de beeldkwaliteit. Door gebruik te maken van geavanceerde productietechnieken, verfijnd tijdens de ontwikkeling van G-vattinglenzen, minimaliseert de optische constructie met twee asferische lenzen aberraties van het midden tot de rand voor een uitstekende resolutie. Met een diafragma met 11 lamellen levert het objectief ook een prachtig afgeronde bokeh voor een vloeiende, weelderige achtergrondonscherpte.
Kom dichtbij wat je mooi vindt
Met de XF23mmF2.8 R WR kun je dichtbij de dingen komen die je mooi vindt, zodat je het beeld kunt vullen met glimlachen, bloemen, eten of een van je favoriete momenten. Door de invalshoek van het licht naar de beeldsensor te optimaliseren, heeft deze lens een minimale scherpstelafstand van slechts 20 cm (7,87 inch). Hierdoor levert de enkele groep scherpstelelementen van de XF23mmF2.8 consistente autofocusprestaties en een ongelooflijke beeldkwaliteit met minimale aberratieverschillen op verschillende afstanden tot het onderwerp.
Snelle, vloeiende autofocus
Een compacte lens die bijna gewichtloos aanvoelt, verdient een autofocus die zo soepel is dat je nauwelijks merkt dat hij werkt. Met een ontwerp van acht elementen in zes groepen, inclusief een speciale groep scherpstelelementen, is er minimale beweging nodig om scherp te stellen. Hierdoor levert de DC-motor van de lens consistente autofocusprestaties met ongeëvenaarde snelheden.
Klaar voor alles
Creativiteit stopt niet bij slecht weer, maar met de XF23mmF2.8 R WR kunt u uw regenjas thuislaten. Het weerbestendige ontwerp is bestand tegen zware omstandigheden, waaronder vocht en temperaturen tot -10 °C. Een zonnekap wordt meegeleverd voor extra bescherming tegen stoten en stof. Creëer met een gerust hart, wanneer en waar u maar wilt!
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | 16781826+16942884 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Fujifilm X-S20 |
| Lens type | Fujifilm XF 23mm f/2.8 R WR |
| Processor | X-Processor 5 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm X |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | X-Trans CMOS IV |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.6mm |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 6240 x 4160 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-51200, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 80-51200 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 30 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 30 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 8 |
| Aantal Megapixels | 26.1 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Zones belichtingsmeter | 256 |
| Kortste Sluitertijd | 1/32000s elektronisch, 1/4000s mechanisch |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/180s |
| Belichtings Meting | Multi, spotmeting en gemiddelde meting met nadruk op het midden |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.62x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +2 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1840000 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Richtgetal Interne Flitser | 7 |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | Maximaal 6240 x 4160 |
| Video compressie methode | MPEG-4 AVC/H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100p, 120p, 240p, 24p, 25p, 30p, 60p |
| Video Formaten | Mov |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 30 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 240 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS |
| Accu Type | NP-W235S |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 750 foto's |
| Accu Lader | AC-5VJ |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |