Fujifilm X-M5 Zilver Body + XF 23mm f/2.8 R WR Zilver































In deze set
- 1x Fujifilm X-M5 Zilver Body
- € 899,00
- 1x Fujifilm XF 23mm f/2.8 R WR Zilver
- € 449,00
- Subtotaal:
- € 1348,-
- Combinatie korting:
- - € 54,-
- Prijs:
- € 1294,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Fujifilm Zomer Cashback
Koop nu de Fujifilm XF 23mm f/2.8 R WR Zilver in combinatie met één van de volgende artikelen en ontvang € 100,- terug van Fujifilm.
- Fujifilm X-T50 Body Zilver
- Fujifilm X-T50 Body Zwart
- Fujifilm X-T50 Body Charcoal
- Fujifilm X-T50 + 15-45mm Zilver
- Fujifilm X-T50 + 15-45mm Zwart
- Fujifilm X-T50 + 15-45mm Charcoal
- Fujifilm X-T50 + XF 16-50mm Zilver
- Fujifilm X-T50 + XF 16-50mm Zwart
- Fujifilm X-T50 + XF 16-50mm Charcoal
Deze actie kan geclaimd worden op de website van Fujifilm
Deze actie is geldig voor aankopen van 01/05/26 t/m 30/06/26
Product informatie
Fujifilm X-M5 Zilver Body
Color Your Moment
Elke dag is anders. Het weer, het licht, hoe je je voelt – elk biedt een kans om de wereld op een nieuwe manier te bekijken.
De FUJIFILM X-M5 systeemcamera heeft alles wat je nodig hebt om die visie tot leven te brengen. Compact, lichtgewicht en met krachtige foto- en videofuncties, is het de perfecte metgezel om het dagelijks leven vast te leggen.
Klaar voor alles
Met 355 gram is de FUJIFILM X-M5 momenteel het lichtste model in de X Serie digitale camera’s en zo klein dat hij in een jaszak past. Dit maakt hem perfect om overal mee naartoe te nemen, klaar om op elk moment hoogwaardige content te creëren.
Vorm en functie
Het compacte formaat van de FUJIFILM X-M5 heeft zijn elegante stijl niet aangetast. De symmetrisch geplaatste draaiknoppen op de bovenplaat versterken zijn schoonheid. Het is onmiskenbaar een X-serie camera, zowel qua uiterlijk als qua prestaties.
Film Simulation modus Knop
Krijg direct toegang tot jouw eigen creatieve looks dankzij de unieke Film Simulation-modusknop van de FUJIFILM X-M5 digitale camera’s. De Film Simulation-modi van de X-M5 bieden tot 20 looks en kunnen worden toegepast op foto’s en video’s, wat u ongelooflijke flexibiliteit geeft voor uw output.
Oog voor detail
Creëer content met diepte, textuur en levensechte kleuren dankzij de X-Trans CMOS 4-sensor en X-Processor 5-beeldverwerkingsengine van de FUJIFILM X-M5. Ervaar details en kwaliteit die de resultaten van uw smartphone ver overtreffen.
X-Trans CMOS 4 Back-side illuminated 26.1MP
X-M5 beschikt over een back-illuminated “X-Trans CMOS 4” sensor. Met een resolutie van 26,1 MP kan X-M5 uw meest buitengewone avonturen en alledaagse momenten vastleggen met een unieke filterreeks die moiré en valse kleuren regelt voor een afbeelding die u helpt uw ware creatieve visie te delen. Het back-illuminated ontwerp verbetert de beeldkwaliteit en minimaliseert ruis.
Never Miss a Moment
De FUJIFILM X-M5 beschikt over dezelfde ingebouwde AI-gestuurde onderwerpdetectie-autofocus als de FUJIFILM X100VI en X-T50 systeemcamera’s. Samen met de nieuwste generatie beeldprocessor van Fujifilm levert dit een ongelooflijke focusnauwkeurigheid in bijna alle lichtomstandigheden, zelfs als uw onderwerp beweegt.
Subject Detection Autofocus
X-Processor 5 beschikt over onderwerpdetectie-autofocus die is gebouwd met deep-learning AI-technologie. Naast het leveren van ongelooflijke AF-tracking en -detectie voor menselijke gezichten en ogen, kan de FUJIFILM X-M5 ook automatisch een breed scala aan onderwerpen detecteren en volgen, waaronder dieren, vogels, auto’s, motoren, fietsen, vliegtuigen, treinen, insecten en drones.
*Hierdoor kunnen fotografen zich concentreren op compositie en creativiteit.
Nieuwste AF-technologie
FUJIFILM X-M5 is uitgerust met Fujifilm’s nieuwste voorspellende algoritme, dat onderwerpen opneemt met zeer nauwkeurige AF, zelfs in scènes die het volgen van bewegende objecten vereisen of in omgevingen met weinig contrast. Het volgt een breed scala aan onderwerpen, waaronder sport en dieren, en onderwerpen in beweging.
Film Simulation
De 20 Film Simulatie modi die worden aangeboden door FUJIFILM X-M5, inclusief REALA ACE modus, benutten 90 jaar Fujifilm kleurwetenschap.
Bekijk het op jouw manier
Geweldige beelden draaien om details. Met de 20 beschikbare Film Simulation-modi en een groot aantal creatieve bedieningselementen, stelt de FUJIFILM X-M5 jou in staat om content te maken zoals jij dat wilt.
Hoogwaardige opname
FUJIFILM X-M5 ondersteunt in-camera kaartopname naar de SD-kaart in 6,2K/30p 4:2:2 10-bit, evenals hoogwaardige 4K/60p en 1080/240p video-opname in een compacte en lichtgewicht behuizing
Digitale beeldstabilisatie
FUJIFILM X-M5 gebruikt een krachtige digitale beeldstabilisator die cameratrillingen tegengaat voor vloeiende, professionele beelden. Het is effectief, of je nu stilstaat of beweegt, om een onderwerp bij te houden.
Microfoonrichting instellen
FUJIFILM X-M5 is het eerste X Serie model met drie ingebouwde microfoons voor de hoogste kwaliteit audio. Er zijn vier verschillende audiomodi beschikbaar: Surround, Front Priority, Back Priority of Front & Back Priority, wat de flexibiliteit biedt om kristalhelder geluid te krijgen vanuit elke richting.
Fujifilm XF 23mm f/2.8 R WR Zilver
De natuurlijke beeldhoek van een 23mm-lens – de brandpuntsafstand van de allereerste camera uit de X-serie – is gebruikt om talloze meesterwerken voor dagelijks gebruik te creëren. De compacte vorm en functionaliteit van de originele vaste lens hebben nu geleid tot een compacte, verwisselbare optie: de XF23mmF2.8 R WR. Met een weerbestendige constructie, soepele autofocus en hoge resolutie is hij een genot om te gebruiken en nauwelijks merkbaar wanneer hij op een camera uit de X-serie is bevestigd.
Draagbaarheid zonder compromissen
Dankzij geavanceerde productietechnieken is de XF23mmF2.8 R WR zo slank en draagbaar dat u hem overal mee naartoe wilt nemen. De constructie van acht elementen, verdeeld over zes groepen, omvat twee asferische lenzen, maar weegt slechts 90 gram en is slechts 23 mm lang.
Maar deze compacte draagbaarheid doet geen afbreuk aan de bruikbaarheid. Een geribbelde ring aan de basis van de lens zorgt voor een stevige grip en eenvoudige bediening, terwijl een smalle ruimte tussen de diafragma- en scherpstelring zorgt voor eenvoudige aanpassing van beide instellingen bij het bepalen van de compositie via de zoeker. Deze lens zit boordevol doordachte functies en biedt een stressvrije creatieve ervaring.
Opmerkelijk voor elke dag
De XF23mmF2.8 R WR is misschien een nieuwe toevoeging aan de familie van X-vattinglenzen, maar volgt een lange geschiedenis van andere 23mm-lenzen die hun oorsprong ook vinden in de originele X100 camera met vaste lens. Met exact dezelfde beeldhoek, die sterk lijkt op ons eigen gezichtsvermogen, stelt de XF23mmF2.8 R WR samen met de XF23mmF1.4 R LM WR en XF23mmF2 R WR nieuwe normen voor creativiteit. Deze lens combineert opmerkelijke compactheid met een modern optisch ontwerp om helderheid en schittering te brengen in elk mooi moment.
Compromissenloze kwaliteit
In tegenstelling tot veel compacte, lichtgewicht lenzen doet de XF23mmF2.8 R WR geen concessies aan de beeldkwaliteit. Door gebruik te maken van geavanceerde productietechnieken, verfijnd tijdens de ontwikkeling van G-vattinglenzen, minimaliseert de optische constructie met twee asferische lenzen aberraties van het midden tot de rand voor een uitstekende resolutie. Met een diafragma met 11 lamellen levert het objectief ook een prachtig afgeronde bokeh voor een vloeiende, weelderige achtergrondonscherpte.
Kom dichtbij wat je mooi vindt
Met de XF23mmF2.8 R WR kun je dichtbij de dingen komen die je mooi vindt, zodat je het beeld kunt vullen met glimlachen, bloemen, eten of een van je favoriete momenten. Door de invalshoek van het licht naar de beeldsensor te optimaliseren, heeft deze lens een minimale scherpstelafstand van slechts 20 cm (7,87 inch). Hierdoor levert de enkele groep scherpstelelementen van de XF23mmF2.8 consistente autofocusprestaties en een ongelooflijke beeldkwaliteit met minimale aberratieverschillen op verschillende afstanden tot het onderwerp.
Snelle, vloeiende autofocus
Een compacte lens die bijna gewichtloos aanvoelt, verdient een autofocus die zo soepel is dat je nauwelijks merkt dat hij werkt. Met een ontwerp van acht elementen in zes groepen, inclusief een speciale groep scherpstelelementen, is er minimale beweging nodig om scherp te stellen. Hierdoor levert de DC-motor van de lens consistente autofocusprestaties met ongeëvenaarde snelheden.
Klaar voor alles
Creativiteit stopt niet bij slecht weer, maar met de XF23mmF2.8 R WR kunt u uw regenjas thuislaten. Het weerbestendige ontwerp is bestand tegen zware omstandigheden, waaronder vocht en temperaturen tot -10 °C. Een zonnekap wordt meegeleverd voor extra bescherming tegen stoten en stof. Creëer met een gerust hart, wanneer en waar u maar wilt!
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | 16900707+16942913 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zilver |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40 |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Fujifilm X-M5 |
| Lens type | Fujifilm XF 23mm f/2.8 R WR |
| Processor | X-Processor 5 |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm X |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | X-Trans CMOS 4 |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.6mm |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 6240 x 4160 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 160 - 12800 |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 80-51200 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 30 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 30 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 8 |
| Aantal Megapixels | 26.1 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Zones belichtingsmeter | 256 |
| Kortste Sluitertijd | 1/32000sec elektronisch, 1/4000s mechanisch |
| Langste Sluitertijd | 30sec |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| Belichtings Compensatie | +/- 5 EV in 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | Gemiddelde meting, Multi, spot, Center gewogen |
| Viewfinder Vergroting | 0.8x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -5 tot +3 |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1040000 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits technologie | TTL |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 6240 x 4160 pixels |
| Video compressie methode | AAC, MPEG-4 AVC/H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 200, 240fps, 25, 30fps - 4K: 24, 120, 240fps - Full HD: 24, 30, 50, 60, 60fps - 2K: 24, 6K: 24 |
| Video Formaten | Mov, MP4 |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 60 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 240 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS |
| Accu Type | NP-W126S |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I |