Fujifilm X-E5 Zwart Body + XF 27mm f/2.8 R WR
5 jaar garantieVoordeelset












Voordeelset
In deze set
- 1x Fujifilm X-E5 Zwart Body
- € 1399,00
- 1x Fujifilm XF 27mm f/2.8 R WR
- € 396,00
- Subtotaal:
- € 1795,-
- Combinatie korting:
- - € 72,-
- Prijs:
- € 1723,-
5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| SKU | 16949222+16670170 |
Algemeen
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Fujifilm X-E5 |
| Lens type | Fujifilm XF 27mm f/2.8 R WR |
Camera
| Processor | X-Processor 5 |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Fujifilm X |
Sensor
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | X-Trans CMOS 5 HR |
| Sensor Afmeting | 23.5 x 15.6mm |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 7728 x 5152 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 125-12800 |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 64-51200 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 15 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 13, 20 ( 1.29 crop ) |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 15 |
| Aantal Megapixels | 40.2 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
Belichting
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Zones belichtingsmeter | 256 |
| Kortste Sluitertijd | 1/180000s elektronisch, 1/8000s mechanisch |
| Langste Sluitertijd | 60min |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/250s |
| Belichtings Compensatie | +/5 EV in 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | Multi, spotmeting en gemiddelde meting met nadruk op het midden, TTL 256-zone metering |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
Viewfinder
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.8x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -5 tot +3 |
Display
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1620000 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
Flitser
| Interne flitser | |
| Flits technologie | TTL |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
Video
| Video Resolutie | 7680 x 4320 pixels |
| Video compressie methode | AAC, MPEG-4 AVC/H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100p, 120p, 200p, 240p, 30p, 60p |
| Video Formaten | MP4 |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 60 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 240 |
Microfoon
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
Aansluiting
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS | |
| Draadloze flitser aansturing | |
| NFC |
Accu
| Accu Type | NP-W126S |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 740 foto's |
| Accu Lader | USB |
| Vermogen Accu | 1260mAh |
Opslag
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |