Canon EOS R8 + 24-105mm f/4-7.1 IS STM + RF 50mm f/1.8 IS STM










€ 2311,-€ 2011,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
In deze set
- 1x Canon EOS R8 Body
- € 1599,00
- 1x Canon RF 24-105mm f/4.0-7.1 IS STM
- € 549,00
- 1x Canon RF 50mm f/1.8 STM
- € 259,00
- Subtotaal:
- € 2407,-
- Combinatie korting:
- - € 96,-
- Prijs:
- € 2311,-
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Canon Zomer Cashback
Registreer nu de Canon EOS R8 Body op de website van Canon en ontvang € 300,- terug van Canon.
Deze actie is geldig voor aankopen van 15/05/26 t/m 31/07/26
Product informatie
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| SKU | 5803C095AA-1 |
| Merk | Canon |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | , |
| Stofdicht | , |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Canon EOS R8 |
| Lens type | Canon RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM, Canon RF 24-105mm f/4.0-7.1 IS STM, Canon RF 50mm f/1.8 STM |
| Processor | DIGIC X |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Canon RF |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Dual Pixel CMOS AF II |
| Sensor Afmeting | 35.9 x 24mm |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 6000 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-102400, Auto ISO |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 50-204800 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 6 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 40 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 6 |
| Aantal Megapixels | 24.2 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 4897 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Zones belichtingsmeter | 384 |
| Kortste Sluitertijd | 1/4000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/200s |
| Belichtings Compensatie | +/-3 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | deelmeting, spotmeting en gemiddelde meting met nadruk op het midden, Evaluatief |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +1m |
| Display | Clear View LCD II |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1620000 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 |
| Video compressie methode | H.265 / HEVC, MPEG-4 AVC / H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100fps, 24fps, 25fps, 120fps, 150fps, 180fps, 30fps, 50fps, 60fps |
| Video Formaten | MP4 |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 60 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 180 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24-105mm, 50mm |
| Brandpuntafstand | 24-105mm, 50mm |
| Geschikt voor Fullframe | |
| Diafragma bladen | 7 |
| Maximale Diafragma | f/4.0-7.1, f/1.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 13 centimeter, 30 centimeter |
| Scherpstelling | Automatisch en handmatig |
| Vergrotings factor | 0.4x |
| Constructie | 13/13 (groepen/elementen), 5/6 (groepen/elementen) |
| Lens coating | Super Spectra-coating |
| Maximale Brandpuntsafstand | 105, 50 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 24, 50 |
| Lens Category | vastbrandpunt |
| Objectief type | Portret |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB |
| Accu Type | LP-E17 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 370 foto's |
| Accu Lader | LC-E17E |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |
| Filtermaat | 67mm, 43mm |