Canon EOS R6 V + 20-50mm f/4 L IS USM PZ










€ 3769,-
Reserveer dit product met een aanbetaling van € 100,-
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Reserverings product
LET OP! Het is mogelijk om dit product te reserveren. Zodra de Canon EOS R6 V + 20-50mm f/4 L IS USM PZ leverbaar is, zullen wij eerst reserveringen uitleveren.
De leverings datum van de Canon EOS R6 V + 20-50mm f/4 L IS USM PZ is momenteel niet bekend
Of je kan een aanbetaling van € 100,00 doen en de resterende € 3669 reken je af zodra de Canon EOS R6 V + 20-50mm f/4 L IS USM PZ bij ons op voorraad is.
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
EOS R6V: ÉÉN CAMERA, VELE VERHALEN
De EOS R6V is een compacte, full-frame systeemcamera die de top vormt van de EOS/PowerShot V-serie, die primair is ontworpen voor video-opnames. Daardoor is hij ideaal voor contentmakers. Hij is vergelijkbaar met de EOS R6 Mark III, maar is specifiek ontwikkeld voor contentmakers die de voorkeur geven aan analoge fotografie boven foto's.
Inhoud van de doos:
• EOS R6V body
• Flitsschoenkapje
• Camerabodydop R-F-S
• Nekriem ER-EOS R6V
• Batterijlader LC-E6E
• Batterij LP-E6P
• AC-adapterkabel
• Gebruikershandleiding
Vloeiend en stabiel fotograferen uit de hand
Canons kleinste full-frame camera met ingebouwde beeldstabilisatie is uitzonderlijk comfortabel in gebruik: hij beschikt over een ergonomische grip, 12 programmeerbare knoppen en een kantelbaar touchscreen voor opnamen vanuit creatieve perspectieven.
Mis nooit meer een moment
Blijf scherp met Dual Pixel CMOS AF II en intelligente scèneherkenning. De zoomknop zorgt voor soepele, nauwkeurige bediening met compatibele zoomlenzen zoals de Canon RF 20-50mm F4 L IS USM PZ (apart verkrijgbaar).
Een filmische look die je content laat opvallen
Geniet van verbluffende beeldkwaliteit dankzij een full-frame sensor die 7K 60p RAW, 4K 60p met oversampling voor extra detail en snelle framesnelheden tot 120p bij 4K en 180p bij 2K/Full HD levert.
Snellere, slimmere workflows
Optimaliseer je opnames met Open Gate-opnamen voor multi-platform output, aangepaste beeldprofielen, 4-kanaals audio en flexibele opnamemogelijkheden via twee geheugenkaartsleuven.
Meer creatieve mogelijkheden
Vergroot je mogelijkheden met een camera die meer kan dan je ooit voor mogelijk had gehouden. Gebruik hem voor UVC-streaming tot 4K 60p, het maken van VR-content, het toevoegen van audioaccessoires via de multifunctionele accessoirehouder en nog veel meer.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4549292252156 |
| SKU | 7250C012AA |
| Merk | Canon |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Canon EOS R6 V |
| Lens type | Canon RF 20-50mm f/4 L IS USM PZ |
| Processor | DIGIC X |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Canon RF |
| Sensor | Fullframe |
| Sensor Technologie | Dual Pixel CMOS AF II |
| Sensor Afmeting | 35.9 x 23.9mm |
| Crop Factor | 1x |
| Resolutie in pixels | 6960 x 4640 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-25600 |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 100-204800 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 12 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 40 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 12 |
| Aantal Megapixels | 32.5 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 1053 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Zones belichtingsmeter | 384 |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/200s |
| Belichtings Compensatie | +/- 3 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, deelmeting, spot, Evaluatief |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.76x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -4 tot +2 |
| Display | Clear View LCD II |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1620000 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 6960 x 3672 pixels |
| Video compressie methode | MPEG-4 AVC / H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 25fps, 120fps, 30fps, 60fps |
| Video Formaten | MP4 |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 60 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 120 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB |
| Accu Type | LP-E6P |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 620 foto's |
| Accu Lader | LC-E6E |
| Geheugenkaart Type | CFexpress Type B, Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 2 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |