Canon EOS R50 V Body














€ 779,-€ 679,- na acties
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Canon Zomer Cashback
Registreer nu de Canon EOS R50 V Body op de website van Canon en ontvang € 100,- terug van Canon.
Deze actie is geldig voor aankopen van 15/05/26 t/m 31/07/26
Product informatie
Built to be creative – just like you.
De EOS R50 V is een camera met verwisselbare lens en zit boordevol geavanceerde videofuncties, zoals Canon Log 3, aanpasbare kleurprofielen en intelligente autofocus – voor creatieve opnamen en meer controle.
DE EOS R50 V VAN DICHTBIJ.
Klik op elke technische functie om te zien hoe je hiermee nog beter opnamen kunt maken.
JOUW VERHAAL, JOUW STIJL
Laat je creativiteit de vrije loop met een veelzijdige camera met verwisselbare lens. Of je nu onderweg wilt vloggen of vanuit een studio wilt streamen, met de EOS R50 V kun je jouw verhaal in je eigen stijl vertellen en moeiteloos dynamische content maken.
Lange interviews en opnamen
Leg dynamische content vast in 4K, met oversampling van 6K voor nog meer details, en gebruik de modi voor slow en fast motion voor extra drama. Daarnaast zorgen kleurenfilters en intelligente autofocus voor opvallende en scherpe beelden.
Ontworpen voor vloggen
Solo shooting kan lastig zijn, maar met de EOS R50 V is het heel eenvoudig. Pas de instellingen aan met behulp van het variangle touchscreen en druk vervolgens op de opnameknop aan de voorzijde om te beginnen met filmen. Vertrouw op de onderwerpdetectie autofocus om scherp te blijven en schakel eenvoudig over naar verticale content met een speciale statiefbevestiging. En, als je je camera combineert met de RF-S14-30mm F4-6.3 IS STM PZ, krijg je altijd vloeiende, heldere beelden, zelfs tijdens het lopen, dankzij Canon’s geavanceerde stabilisatietechnologie. Shoot. Share. Repeat. Stroomlijn je workflow met eenvoudige overdracht via Wi-Fi, Bluetooth of USB, zodat je opnamen kunt bewerken of delen vanaf je smartphone of computer. Druk op de LIVE-knop om snel toegang te krijgen tot je streamingopties en ga binnen enkele seconden live. Wil je de accu opladen? De EOS R50 V kan je content automatisch overzetten tijdens het opladen, zelfs als de camera is uitgeschakeld. Laat je content opvallen met handmatige belichting en scherpstelling om indrukwekkende en boeiende video’s te maken. Fine-tune je geluid tijdens het opnemen, high-res frame-grab voor je YouTube thumbnails en kadreer tegelijkertijd voor meerdere platforms met aspect markers. Voor nog meer controle kun je Canon’s RF-S14-30mm F4-6.3 IS STM PZ-lens bevestigen en op afstand zoomen. Jouw content, jouw manier
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4549292241532 |
| SKU | 6895C004AA |
| Merk | Canon |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Canon EOS R50 V |
| Processor | DIGIC X |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Canon RF-S, Canon RF |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | Dual Pixel CMOS AF II |
| Sensor Afmeting | 22.3 x 14.9mm |
| Crop Factor | 1.6x |
| Resolutie in pixels | 6000 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-12800 |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) uitbreidbaar | 100-51200 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 15 |
| Beelden Per Seconde (elektronische sluiter) | 15 |
| Beelden Per Seconde (mechanische sluiter) | 12 |
| Aantal Megapixels | 24.2 megapixels |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 4503 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Zones belichtingsmeter | 384 |
| Kortste Sluitertijd | 1/4000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/200s |
| Belichtings Compensatie | +/- 3 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, deelmeting, spotmeting en gemiddelde meting met nadruk op het midden, Evaluatief |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.95x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 104000 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Richtgetal Interne Flitser | 6 |
| Flitser herlaad tijd | 5s |
| Flits technologie | E-TTL II |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | H.265 / HEVC, MPEG-4 AVC / H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 25fps, 120fps, 30fps, 60fps |
| Video Formaten | MP4 |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 60 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 120 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB |
| Accu Type | LP-E17 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 440 foto's |
| Accu Lader | LC-E17E |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I, UHS-II |
| SDHC | |
| SDXC |