Nikon D7200 + 18-300mm

€ 1499,-
Vervangen
De Nikon D7200 + 18-300mm komt niet meer terug en is inmiddels vervangen door de Nikon Z50 II + 18-140mm
Nieuwe product bekijkenGoldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Stap over op uitmuntende fotografie met de geavanceerde Nikon D7200. Deze snelle DX-formaat D-SLR-camera produceert prachtige foto's, blinkt uit in video's en beschikt over uitgebreide verbindingsmogelijkheden. De camera is snel en veelzijdig en kan al uw fotoambities vervullen.
Bij de D7200 draait alles om perfectie. De toonaangevende autofocus, die deze camera gemeen heeft met Nikon's legendarische professionele camera's, waarborgt een nauwkeurige scherpstelling op het onderwerp tot -3 LW. Een speciaal menu voor filminstellingen en geavanceerde opties voor audioregeling bieden filmmakers meer flexibiliteit. Functies voor lichtspoorfotografie en vloeiende time-lapse-films bieden u nog meer creatieve opties, terwijl NIKKOR-objectieven garant staan voor rijke details. Dankzij de ingebouwde Wi-Fi en NFC-ondersteuning (Near Field Communication) is het uploaden van uw mooiste foto's eenvoudig.Vervul uw ambities
Leg de lat voor fotografie hoger met foto's en films met rijke details. Maak van elk onderwerp foto's met een afdrukkwaliteit van 24,2 megapixels en heldere video-opnamen van nachtelijke onderwerpen.
Professionele AF-prestaties
Het toonaangevende AF-systeem van de D7200 stelt met een ongekende precisie scherp op uw onderwerp. De camera is gevoelig tot -3 LW en biedt ook in donkere omstandigheden een superieure scherpstelling op het onderwerp.
Uitstekende prestaties bij weinig licht
Leg heldere, scherpere beelden met minder ruis vast bij hoge ISO-waarden. Met een ISO-bereik van 100-25.600 maakt u trefzekere opnamen bij het beschikbare licht.
Filmische video
Leg met gemak indrukwekkende filmopnamen vast. Doordat de D7200 over dezelfde videofuncties beschikt als Nikon's professionele camera's en een lichte camerabody heeft, is deze camera de droom van elke videoliefhebber.
Deel uw visie
Dankzij de ingebouwde Wi-Fi¹ en NFC-ondersteuning (Near Field Communication) is het uploaden van uw mooiste foto's via een smartapparaat eenvoudig.
Snelle continu-opnamen
Maak opnamen met een snelheid tot 6 bps in DX-formaat en tot 7 bps bij 1,3x-uitsnede. Dankzij het grote buffergeheugen van de camera kunt u in één snelle serieopname maximaal 27 12-bits RAW-beelden en maximaal 100 JPEG's van hoge kwaliteit vastleggen.²Ongelimiteerde continu-opnamen
Produceer schitterende lichtspoorfoto's. Fotografeer in de continu-ontspanstand met een sluitertijd van 4 seconden of langer en leg zo veel beelden vast als mogelijk is met de geheugenkaarten en de gebruiksduur van de accu.Time-lapse-films
Neem time-lapse-films op met vloeiende belichtingsovergangen. In de stand voor time-lapse-fotografie van de camera kunt u beelden opslaan als filmbestanden en langzame bewegingen snel weergeven.Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 0018208945238 |
| SKU | VBA450K008 |
| Merk | Nikon |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig |
| Processor | EXPEED 4 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2, 5, 10 of 20s |
| Inclusief Objectief | |
| Objectief Aansluiting | Nikon F (DX) |
| Sensor | APS-C |
| Sensor Technologie | CMOS |
| Sensor Afmeting | 23.2mm x 15.6mm |
| Crop Factor | 1.5x |
| Resolutie in pixels | 6000 x 4000 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100 - 25600, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 6 |
| Witbalans Bracketing | |
| Witbalans instellingen | |
| Aantal Megapixels | 24.1 megapixel |
| Automatische Sensor Reiniging |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 51 |
| Auto Focus hulplicht | |
| Kortste Sluitertijd | 1/8000s |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Bulb optie | |
| X-Sync snelheid | 1/200s |
| Belichtings Compensatie | +/- 5 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | Matrixmeting, spotmeting of centrumgerichte meting |
| Bracketing (AEB) | 2, 3, 4 of 5 opnames |
| Handmatige Belichting | |
| Witbalans Bracketing | |
| Witbalans instellingen |
| Viewfinder | Optisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.94x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Dioptrisch correctie bereik | -2 tot -1 |
| Verwisselbaar Matglas |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.2 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 1229000 pixels |
| Display Type | Vast |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Richtgetal Interne Flitser | 12 |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | Maximaal 1920x1080 |
| Video compressie methode | MPEG-4, H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 59.94fps, 50fps, 29.97fps, 25fps, 23.976fps |
| Video Formaten | Mov |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Hoofdtelefoon |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| Ethernet | |
| GPS | |
| Draadloze flitser aansturing |
| Accu Type | EN-EL15 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 1100 foto's |
| Accu Lader | MH-25 |
| Vermogen Accu | 1900mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SDHC | |
| SDXC |
| Filtermaat | 67mm |