Panasonic Lumix DMC FZ1000 + Extra Accu + Tas
5 jaar garantie











5 jaar garantie
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Product informatie
Laat uw creativiteit de vrije loop
Als u op zoek bent naar een compromisloze vervanging van de DSLR-kit, bekijk dan eens de LUMIX FZ1000. Uitgerust met een grote 1-inch sensor en een nieuwe, heldere LEICA-lens met 16x optische zoom, haalt het toestel alles dichterbij met een eersteklas beeldkwaliteit. Kies voor fotograferen of video's opnemen in de scherpe 4k-resolutie om de wereld om u heen vast te leggen in al zijn natuurlijke schoonheid.F2.8-4.0 25-400 mm LEICA DC-lens
De recent ontwikkelde LEICA DC VARIO-ELMARIT-lens kenmerkt zich door 5 asferische glazen lenzen, die hun bestaan te danken hebben aan de unieke asferische lensvormingstechnologie van Panasonic. In combinatie met de grote 1-inch MOS-sensor krijgen uw foto's een ondiepe scherptediepte met een indrukwekkend scherptediepteverloop met onzichtbare randlijnen.Grote 20.1 megapixel MOS-sensor van 1 inch
Dankzij de nieuwe MOS-sensor van 1 inch maakt de FZ1000 scherpe en heldere beelden met een minimum aan ruis, zelfs als er foto's worden genomen volgens ISO12800. De grote sensor verwerkt een zeer grote hoeveelheid licht waardoor er opnamen gemaakt kunnen worden met een indrukwekkend scherptediepteverloop.VENUS ENGINE - Geavanceerde beeldprocessor
De onlangs ontwikkelde Venus Engine kenmerkt zich door meerdere ruisverminderingssystemen zoals Multi Process NR, Random Filter en Aperture Filter om een hoogwaardige kleurreproductie en beeldkwaliteit te bereiken met een natuurlijke beeldweergave. De zeer gevoelige MOS-sensor en de Venus Engine zorgen samen voor een schitterende beeldkwaliteit die de traditionele beperkingen van digitale compacte camera's ver overschrijdt.Macro-opnamen
Met de nieuwe FZ1000 kunt u prachtige macro-opnamen maken met een minimale scherpstellingsafstand van 3 cm. Kom er zo dicht mogelijk bij en geef de spectaculaire details weer van bloeiende bloemen, kleurrijke insecten en unieke stenen langs rivierbeddingen.Apparatuur inruilen
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
Specificaties
| EAN | 5025232782543 |
| SKU | 57282-1 |
Algemeen
| Merk | Panasonic |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Panasonic Lumix DMC FZ1000 |
Camera
| Processor | Venus Engine |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
Sensor
| Sensor | 1 inch |
| Sensor Technologie | MOS |
| Sensor Afmeting | 13.2mm x 8mm |
| Crop Factor | 2.7x |
| Resolutie in pixels | 4684 x 3684 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 80-25600, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 12 |
| Aantal Megapixels | 20.1 megapixels |
Belichting
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 49 |
| Kortste Sluitertijd | 1/16000s elektronisch, 1/2000s mechanisch |
| Langste Sluitertijd | 120s |
| Belichtings Compensatie | +/-5 EV in 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | Multi, centrum gewogen, spot |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
Viewfinder
| Viewfinder | Elektronisch |
Display
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Display Resolutie | 921000 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
Flitser
| Interne flitser | |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
Video
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | MPEG-4 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 50fps |
| Video Formaten | MP4 |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
Microfoon
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
Objectief
| Optische Zoom | 16x |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 25-400mm |
| Brandpuntafstand | 9.12-146mm |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 30 centimeter |
| Maximale Brandpuntsafstand | 146 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 9.12 |
| Objectief type | Zoom |
Aansluiting
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| USB | |
| GPS |
Accu
| Accu Type | DMW-BLC12E |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 300 foto's |
| Vermogen Accu | 1200mAh |
Opslag
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SDHC | |
| SDXC |