Sony ZV-1F Vlog camera
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Houd je onderwerpen scherp
Met high-precision scherpstellen blijft je onderwerp haarscherp. De 425 punten van de autofocus met contrastdetectie zijn zo gerangschikt dat ze een groot gebied van het vastgelegde beeld dekken. Daarnaast volgt de eye-autofocus gezichten zonder te worden afgeleid door andere onderwerpen.
Leg de details vast, zelfs bij weinig licht
Dankzij de gestapelde Exmor RS™ CMOS-beeldsensor van 13,2 x 8,8 mm met 20,1 miljoen pixels en geïntegreerd geheugen, legt de ZV-1F heldere videobeelden vast met weinig ruis, zelfs in locaties met weinig licht. Als je de Intelligent Auto-modus gebruikt, kun je videobeelden vastleggen met een sterk vervaagde achtergrond zodat het hoofdonderwerp duidelijker wordt vastgelegd, wat je videobeelden net dat beetje extra geeft.
Stapsgewijze zoom met aanraakbediening
Met een aanraking op het lcd-scherm kun je eenvoudig inzoomen op wat je wilt. Je kunt kiezen tussen 1,0x/1,5x/2,0x/4,0x om de beeldhoek snel te wijzigen, zodat je altijd je beste kant vastlegt.
Begin de opname met een timer
De ZV-1F laat je precies op tijd beginnen met de opnamen van bijvoorbeeld dansvideo’s en actiescènes. In het midden van het scherm zie je dat de zelfontspanner aftelt zodat je precies weet wanneer je moet beginnen.
Speciale media voor zorgeloze opnamen
Leg alles vast zonder dat je bang hoeft te zijn dat je smartphone niet genoeg opslagruimte heeft. De ZV-1F kan opslaan op verwijderbare SD- en SDXC-media, zodat je naar hartenlust opnamen kunt maken.
Langere opnametijd met batterij die via USB kan worden opgeladen
Met de ZV-1F kun je onderweg blijven opnemen zonder dat je je zorgen hoeft te maken over het batterijvermogen. De camera kan via de USB Type-C®-poort worden opgeladen en ook met een mobiele batterij. Zo heb je meerdere mogelijkheden om de camera tijdens je opnamen op te laden.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 5013493456426 |
| SKU | ZV1FBDI.EU |
| Merk | Sony |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Sony ZV-1F |
| Processor | BIONZ X |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2, 5 of 10s |
| Sensor | 1 inch |
| Sensor Technologie | Exmor RS CMOS |
| Sensor Afmeting | 13.2mm x 8mm |
| Beeld Ratio | 3:2 |
| Crop Factor | 2.7x |
| Resolutie in pixels | 5472 x 3648 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100-12800 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 16 |
| Aantal Megapixels | 20.1 megapixels |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 425 |
| Kortste Sluitertijd | 1/32000s |
| Langste Sluitertijd | 1/4s |
| Belichtings Compensatie | -3 to +3 EV (1/3 EV Steps) |
| Belichtings Meting | centrum gewogen |
| Handmatige Belichting |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Display Resolutie | 921600 pixels |
| Display Type | Draaibaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | XAVC S |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 100, 25, 4K: 24, 60fps - Full HD: 24, 120fps, 30, 50, 60 |
| Video Formaten | XAVC S |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon | |
| Type aansluiting voor externe microfoon | 3.5mm |
| Optische Zoom | n.v.t |
| Digitale Zoom | 4x |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 20mm |
| Brandpuntafstand | 20mm |
| Maximale Diafragma | f/2.0 |
| Minimale Scherpstel afstand | 5 centimeter |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS |
| Accu Type | NP-BX1 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 360 foto's |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |









