Panasonic Lumix DC TZ99 – Zwart
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
Compacte, krachtige reiszoomcamera.
De compacte TZ99 maakt indruk met een krachtige 30x LEICA zoom (24-720 mm) met 5-assige beeldstabilisatie en 20 MP resolutie voor een breed scala aan motieven, van spelende kinderen tot fantastische reisherinneringen. De geïntegreerde hybride contrast-autofocus met DFD-technologie zorgt voor nauwkeurige en razendsnelle scherpstelling.
Ze neemt video’s op in 4K met 30 frames/sec. of in de hogesnelheidsmodus, zelfs bij 120 fps. Met de 4K-functie (inclusief 4K-foto), post-focus en focus stacking kunnen zelfs buitengewone opnamen eenvoudig worden gemaakt.
De TZ99 beschikt over een 180° opvouwbare touchmonitor, voor onder meer handige grondperspectieven of selfies. De opnames kunnen snel en eenvoudig worden overgezet naar de smartphone dankzij de ingebouwde WiFi en aparte functieknop. Daarnaast is de camera ook via app te bedienen.
Tenslotte ronden een multifunctionele ring op de lens en opname in RAW-formaat de uitgebreide uitrusting van de alleskunner af.
Hoogtepunten:
• LEICA-lens met 30x opt. Zoom & opt. Stabilisator – F3.3-6.4 / 24-720 mm (KB), 5-assige OIS
• 4K Foto & Video – 4K Foto 30 fps, Post Focus/Stacking, 4K 30p Video, HighSpeed Video 120 fps
• Uitstekende beeldkwaliteit – 20,3 MP sensor en Venus Engine-processor
• Monitor met hoge resolutie – 3″ opvouwbaar LCD-scherm (1,8 MP) met aanraakfunctie
• Snelle hybride contrast-AF – snelle AF (0,1s) dankzij DFD-technologie
• Handmatige bediening – Lensring, Handmatige focus, Focus Peaking, RAW
• Slimme communicatie – WiFi & Bluetooth LE; Bediening & transmissie via smartphone
Leveringsomvang: Bridge-camera, Li-ion-batterij (7,2 V, 1025 mAh) met USB-oplaadfunctie, draagriem.
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 5025232978748 |
| SKU | DC-TZ99E-K |
| Merk | Panasonic |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Panasonic Lumix DC TZ99 |
| Processor | Venus Engine |
| Aantal Processoren | 1 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Sensor | 1/2.3 inch |
| Sensor Technologie | MOS |
| Sensor Afmeting | 6.17mm x 4.55mm |
| Crop Factor | 5.62x |
| Resolutie in pixels | 5184 x 3888 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 80-3200 |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 10 |
| Aantal Megapixels | 20.3 megapixel |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 49 |
| Kortste Sluitertijd | 1/16000s elektronisch, 1/2000s mechanisch |
| Langste Sluitertijd | 30s |
| Belichtings Meting | centrum gewogen, Multi, spot |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Elektronisch |
| Viewfinder Vergroting | 0.53x |
| Viewfinder Beeldveld | 100% |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Display Resolutie | 1040000 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Video compressie methode | MPEG-4 AVC / H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 25fps, 25fps Full HD: 60, 4K: 30, 30, 50 |
| Video Formaten | MP-4 |
| UHD / 4k | |
| 4k max fps | 30 |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 60 |
| Microfoon | Intern stereo |
| Aansluiting Externe Microfoon |
| Optische Zoom | 30x |
| Digitale Zoom | 2x |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24-720mm |
| Brandpuntafstand | 4.3-129mm |
| Maximale Diafragma | f/3.3 |
| Minimale Scherpstel afstand | 3 centimeter |
| Maximale Brandpuntsafstand | 129 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 4.3 |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS |
| Accu Type | DMW-BLG10 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 380 foto's |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I |
| SDHC | |
| SDXC |







