Nikon Coolpix W150 Bloemen
- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Schitterende dagen. Schitterende beelden.
Familievakantie? Een weekendje weg met vrienden? Maak kennis met de waterdichte COOLPIX die u overal mee naartoe kunt nemen! Deze avontuurlijke compactcamera is zo gebruiksvriendelijk dat iedereen hiermee schitterende foto’s en video’s kan maken. Bovendien is hij gebouwd als een tank en verkrijgbaar in vijf opvallende kleuren.
Van dagjes op het strand tot avonturen in de stad. Van duikexcursies tot skivakanties en jeeptochten door de woestijn: deze compactcamera is klaar voor het avontuur. Deze COOLPIX is eenvoudig en plezierig in gebruik en kan tegen een stootje, hij blinkt uit in kou en houdt ook van zwembadfeestjes.
De CMOS-sensor levert uitstekende resultaten bij weinig licht en staat samen met het nauwkeurige NIKKOR-objectief garant voor prachtige foto’s en video’s.
Van gezichten dichtbij tot actie in de verte, de 3x optische zoom en 6x Dynamic Fine Zoom bieden voldoende bereik. En met de aparte filmknop kunt u eenvoudig direct Full HD-video-opnames (1080p/30 bps) met stereogeluid starten.
EENVOUDIG
Maak schitterende opnamen van de mooiste momenten zonder een seconde te missen. Van sneeuwlandschappen tot vuurwerk, de COOLPIX W150 weet wat u vastlegt en optimaliseert automatisch de instellingen.
SLIM
Maak prachtige onderwaterportretten, zonder zelf het water in te gaan! In de modus Gezichtsdetectie onder water maakt de camera maximaal vier foto’s telkens wanneer een gezicht wordt gedetecteerd. Het enige wat u hoeft te doen, is de camera onder water te houden. Zo eenvoudig is het.
SPEELS
U kunt fotograferen met een vereenvoudigde menu-interface of alle menuopties weergeven. Hiermee kunt u gesproken berichten aan foto’s toevoegen, een speels welkomstscherm activeren, diavoorstellingen met animatie maken en meer. De kinderen zullen er dol op zijn.
Waarom zou u wachten? De Nikon-app SnapBridge voor iOS en Android zet beelden automatisch over van uw camera naar uw smartphone/tablet, zodat u ze direct kunt delen. Bovendien kunt u uw camera op afstand bedienen met uw smartapparaat, zodat u zelf ook op de foto kunt staan.
| EAN | 4960759902634 |
| SKU | VQA113EA |
| Merk | Nikon |
| Kleur | Bloemen |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | -10°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Schokbestendig tot | 1.8 meter |
| Waterdicht tot | 10 meter |
| Camera Type | Nikon Coolpix W150 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 5 of 10s |
| Sensor | 1/3.1 inch |
| Sensor Technologie | CMOS |
| Resolutie in pixels | 4160 x 3120 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 125-1600, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Aantal Megapixels | 13.2 megapixels |
| Auto Focus | |
| Kortste Sluitertijd | 1/2000s |
| Langste Sluitertijd | 25s |
| Belichtings Compensatie | #ERROR! |
| Belichtings Meting | Matrix, centrumgericht, spot |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 2.7 inch |
| Display Resolutie | 230000 pixels |
| Display Type | Vast |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Video compressie methode | H.264/MPEG-4 AVC |
| Video Formaten | MP4 |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| Optische Zoom | 3x |
| Digitale Zoom | 4x |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 30-90mm |
| Brandpuntafstand | 4.1-12.3mm |
| Maximale Diafragma | f/3.3 |
| Minimale Scherpstel afstand | 5 centimeter |
| Maximale Brandpuntsafstand | 12.3 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 4.1 |
| Objectief type | Zoom |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS |
| Accu Type | EN-EL19 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 220 foto's |
| Vermogen Accu | 700mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |





