Fujifilm X Half – Zwart











- Open WhatsApp
- +31 522 251 849
Goldmember Service Pas
Bij aankoop van dit product wordt u automatisch goldmember en krijgt u direct 5 jaar garantie, hiervoor hoeft u zelf niets te doen.
De FUJIFILM X-Half grijpt terug op een iconisch ontwerp dat doet denken aan de gloriedagen van analoge fotografie. Zo beschikt de FUJIFILM X half over een intuïtieve bediening waarin het vertrouwde gevoel van toen hand in hand gaat met het gebruiksgemak van nu. Zo is er een optische zoeker die herinnert aan de analoge klassiekers, terwijl het LCD-scherm met touchbediening juist het gemak van de moderne tijd toevoegt. Dit maakt van de FUJIFILM X half een compagnon die je moeiteloos overal mee naartoe neemt en die uitnodigt om op ieder gewenst moment in actie te komen.
Eén van de meest in het oog springende kenmerk van deze camera is dat hij is ontworpen en geoptimaliseerd voor verticale composities. Hierdoor heeft het LCD-scherm op de achterzijde een beeldverhouding van 3:4 meegekregen – een formaat dat perfect aansluit bij hoe we vandaag de dag met onze smartphones beelden vastleggen en delen.
Tegelijkertijd beschikt de FUJIFILM X half over een slimme 2-in-1 functie*2 waarmee je twee verticale beelden of video’s direct in de camera kunt samenvoegen tot één beeld. Wat zorgt voor een rijkere manier van visuele storytelling.
Maar er is meer aan deze camera dat ons herinnert aan de dagen van ‘toen’.
Niet alleen de optische zoeker geeft je het gevoel te werken met een analoge camera.
De nieuwe Film Camera Mode laat je bewuster fotograferen: je kiest vooraf een filmsimulatie en het aantal opnames, en pas als de reeks compleet is, kun je de beelden bekijken. Door de frame advance lever – ofwel de filmtransporthendel – door te trekken tussen de opnames, ervaar je een fysieke en ritmische beleving die herinnert aan het maken van foto’s met een analoge camera.
Uiteraard ontbreken ook FUJIFILM’s geliefde Film Simulaties (waaronder REALA ACE) en het levensechte filmkorrel effect niet, waarmee de unieke korrelstructuur van filmfoto’s digitaal tot leven komt. Daarnaast is de camera voorzien van een aantal nieuwe creatieve effecten zoals lichtlekken en lichtzweem effecten, die samen met Expired Film – voorbij de film houdbaarheidsdatum – zorgen voor een warme, nostalgische beeldstijl. En als dat nog niet voldoende is, er kan nu zelfs een datum en tijdstempel aan de opnames worden toegevoegd, net als ‘toen’.
Het vaste objectief van 32mm (35mm equivalent) met een lichtsterkte van F2.8, gecombineerd met een hoogwaardige 17,74 Megapixel 1-inch backside-illuminated beeldsensor, zorgt voor heldere, contrastrijke opnames met een vertrouwde en natuurlijke beeldhoek – vergelijkbaar met die van FUJIFILM’s eigen QuickSnap, de iconische wegwerpcamera waarmee talloze mensen hun eerste foto’s maakten.
Voor wie de charme van film mist: de FUJIFILM X half brengt het gevoel terug, digitaal maar vol karakter!
De bijbehorende X half app (voor iOS en Android) maakt het eenvoudig om foto’s en video’s draadloos over te zetten naar je smartphone, om ze zo te bewerken en te delen.
Fotografen kunnen direct 2-in-1 composities maken, contactvellen opslaan, afdrukken op instax-printers of fotoproducten bestellen.
De FUJIFILM X half verschijnt in drie stijlvolle uitvoeringen: Charcoal Silver, Silver en Black.
FUJIFILM nodigt met de X half iedereen uit om het plezier van fotografie opnieuw te ervaren. Compact, karaktervol en bovenal; Verrassend anders!
Is het tijd voor iets anders? Bij ons kan je jouw apparatuur inruilen voor een nieuwe product.
Natuurlijk ben je net zoals ons benieuwd naar de waarde van jouw apparatuur, wij doen je graag een passend voorstel.
- Apparatuur inruilen
| EAN | 4547410553598 |
| SKU | 16940276 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Zwart |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Fujifilm X-Half |
| Aantal Processoren | 1 |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Sensor | 1 inch |
| Sensor Afmeting | 13.3 x 8.8mm |
| Beeld Ratio | 1:1, 3:4, 3:2 |
| Resolutie in pixels | 7296 x 4864 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 200 - 12800 |
| Beeldstabilisatie | |
| Aantal Megapixels | 17.7 megapixel |
| Auto Focus | |
| Kortste Sluitertijd | 1/2000s |
| Langste Sluitertijd | 30sec |
| Belichtings Compensatie | -3.0EV~+3.0EV 1/3EV step |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Viewfinder | Optisch |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 2.4 inch |
| Display Resolutie | 920000 pixels |
| Display Type | Vast |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe | Cold shoe, |
| Video Resolutie | 2160 x 1440 pixels |
| Video compressie methode | MPEG-4 AVC/H.264, Linear PCM |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 24p |
| Video Formaten | AAC, MPEG-4 AVC/H.264 |
| UHD / 4k | |
| Full HD | |
| Full HD max fps | 24 |
| Optische Zoom | 1x |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 32mm |
| Brandpuntafstand | 10.8mm |
| Maximale Diafragma | f/2.8 |
| Minimale Scherpstel afstand | 10 centimeter |
| Maximale Brandpuntsafstand | 10.8 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 10.8 |
| Accu Type | NP-W126S |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 880 foto's |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |
| SD kaart aansluiting | UHS-I |
| SDHC | |
| SDXC |