Product informatie
Fujfilm XP130 Blauw
Stevig genoeg om in alle situaties opnames te maken
Integreert vier robuuste beschermingsfuncties: waterdicht tot 20 m, vorstbestendig tot -10°C, schokbestendig tegen een val van 1,75 m en stofbestendig om zand en andere deeltjes te weren. De camera is geschikt voor een groot aantal scènes buitenshuis.
High-performance Fujinon-zoomlens
De groothoek instelling van 28 mm op de hoogwaardige en veelzijdige Fujinon 5x optisch zoomlens is uitstekend geschikt voor close-up actie-opnames en mooie natuuropnames. Met de 5x optische zoom kunt u eenvoudig duidelijke portretfoto's maken, terwijl u met de 10x intelligente digitale zoom zelfs nog dichterbij kunt komen.
HR-sensor met 16,4 megapixels en continu-opnamemodus
Dankzij de BSI-CMOS-sensor van 16,4 megapixels kunnen zelfs donkere scènes helder en duidelijk worden vastgelegd. De camera past automatisch de opname-instellingen aan de scène aan en kan in de snelle continu-opnamemodus 10,0 frames per seconde opnemen.
Grote 3-inch LCD-monitor met 920.000 beeldpunten
Ondanks de grotere 3-inch HD LCD-monitor met 920.000 beeldpunten, blijft de camera compact met een gewicht van ongeveer 207 g*4.
Nieuw Verbinding met Bluetooth®*
Activeer de continue Bluetooth®-verbinding met laag energieverbruik middels uw smartphone of tablet om afbeeldingen van de camera te delen met uw apparaat. Voor de Instax SHARE printer is ook draadloze overdracht mogelijk, zodat u kunt profiteren van directe afdrukken, waar u ook bent.
| SKU | 16573530 |
| Merk | Fujifilm |
| Kleur | Blauw |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | -10°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Schokbestendig tot | 1.75 meter |
| Waterdicht tot | 20 meter |
| Camera Type | Fujifilm XP130 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 2 of 10s |
| Sensor | 1/2.3 inch |
| Sensor Technologie | CMOS |
| Sensor Afmeting | 6.17mm x 4.55mm |
| Crop Factor | 5.62x |
| Resolutie in pixels | 4608 x 3456 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 100 - 6400, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Beelden per Seconde | 10 |
| Aantal Megapixels | 16.4 megapixels |
| Auto Focus | |
| Kortste Sluitertijd | 1/2000s |
| Langste Sluitertijd | 4s |
| Belichtings Compensatie | +/- 5 EV in 1/2 of 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | TTL 256 zone-metering |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Display Resolutie | 920000 pixels |
| Display Type | Vast |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Rode ogen functie | |
| Hot Shoe |
| Video Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Video compressie methode | H.264 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | 60fps |
| Video Formaten | Mov |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern mono |
| Optische Zoom | 5x |
| Digitale Zoom | 2x |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 28-140mm |
| Brandpuntafstand | 5.0-25.0mm |
| Maximale Diafragma | f/3.9 |
| Minimale Scherpstel afstand | 9 centimeter |
| Maximale Brandpuntsafstand | 25 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 5 |
| Objectief type | Zoom |
| HDMI | |
| Audio / Video | |
| Wifi | |
| USB | |
| GPS |
| Accu Type | NP-45S |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 210 foto's |
| Vermogen Accu | 740mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |


