Product informatie
Nikon Coolpix B600 Rood
Briljant in elk opzicht
Met de bridgecamera COOLPIX B600 kunt u overal waar u naartoe gaat gemakkelijk supertele beeldkracht met u meenemen. Het krachtige NIKKOR-objectief met 60 x optische zoom heeft een zoombereik van 24-1440 mm. Of u nu inzoomt op het uitzicht of een groothoekopname maakt van spelende kinderen, deze camera kan het allemaal aan.
Full HD-video. Stereogeluid.
Druk eenvoudig op de speciale filmknop om het opnemen van Full HD-video (1080p/30p) met stereogeluid te starten. Vibratiereductie gaat de effecten van cameratrilling tegen voor videoclips die zelfs stabiel zijn wanneer ze al lopend worden gemaakt. Via bewerking in de camera kunt u tijdens de weergave foto's vastleggen of ongewenste video-opnamen verwijderen.
SnapBridge. Foto's maken en deze ter plekke delen.
Waarom zou u wachten? De app SnapBridge voor iOS en Android van Nikon maakt een altijd beschikbare verbinding tussen uw camera en uw smartphone of tablet mogelijk. U kunt uw foto's direct ter plekke delen. De datum en locatie kunnen via de GPS op uw smartapparaat worden bijgehouden. U kunt uw smartapparaat zelfs gebruiken om de camera op afstand te bedienen.
Een lust voor het oog. Gebruiksvriendelijk.
De grip in de stijl van die van een D-SLR zorgt voor een stevige greep. Bediening is eenvoudig en intuïtief dankzij overzichtelijke instellingen. Of u nu een verjaardagsfeest of de reis van uw leven vastlegt, met de oplaadbare Li-ionaccu kunt u blijven fotograferen.
Schitterende resultaten. Wat u ook fotografeert.
De COOLPIX B600 is zeer gebruiksvriendelijk, zodat iedereen met deze camera schitterende foto's en video's kan maken. Met onderwerpstanden zoals Sport, Close-up en Zonsondergang worden automatisch de optimale instellingen gekozen voor de beste resultaten. Voor maximaal gemak bij richten en fotograferen kan de camera de beste onderwerpstand voor u selecteren.
Creatieve standen voor de kunstenaar in u
Met Glamour-retouchering kunt u afzonderlijke foto's bewerken om flatteuze portretten te creëren. Met Creatieve stand kunt u een voorbeeld van een groot aantal artistieke effecten voor foto's en video's bekijken voordat u de opname maakt. Met Macro-stand kunt u schitterende opnamen van kleine wondertjes maken.
GROTE MONITOR. GEMAKKELIJKE KADRERING.
De COOLPIX B600 is uitgerust met een lcd-monitor van 7,5 cm (3 inch) met 921.000 beeldpunten die is voorzien van een antireflectiecoating. U kunt de helderheid van de monitor aanpassen, zodat de weergave altijd helder is, zelfs bij fel zonlicht. De grote beeldhoek is perfect voor het samenstellen van de compositie van unieke opnamen.
SNELLE, MOEITELOZE AUTOFOCUS
Van slecht verlichte onderwerpen tot razendsnelle acties, u maakt perfect scherpe foto's en video's zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over vervelende verschuivingen in de scherpstelling. AF met doelopsporing zorgt ervoor dat zelfs bij weinig licht snel op onderwerpen wordt scherpgesteld. Gezichten en kleinere objecten worden nauwkeurig herkend.
| EAN | 4960759902375 |
| SKU | VQA091EA |
| Merk | Nikon |
| Kleur | Rood |
| Wisselbare Lensen | |
| Vlog Camera | |
| Gebruiks temperatuur (min) | 0°C |
| Gebruiks temperatuur (max) | 40°C |
| Spatwaterdicht | |
| Stofdicht | |
| Waterdicht | |
| Schokbestendig | |
| Camera Type | Nikon Coolpix B600 |
| RAW | |
| Zelfontspanner | 3 of 10s |
| Sensor | 1/2.3 inch |
| Sensor Technologie | CMOS |
| Sensor Afmeting | 6.17mm x 4.55mm |
| Crop Factor | 5.62x |
| Resolutie in pixels | 4608 x 3456 pixels |
| Lichtgevoeligheid ( ISO ) | 125-6400, Auto ISO |
| Beeldstabilisatie | |
| Aantal Megapixels | 16 megapixel |
| Auto Focus | |
| Auto Focus Punten | 99 |
| Kortste Sluitertijd | 1/4000s |
| Langste Sluitertijd | 25s |
| Bulb optie | |
| Belichtings Compensatie | +/- 2 EV in 1/3 stappen |
| Belichtings Meting | Matrix, centrumgericht, spotmeting |
| Handmatige Belichting | |
| Diafragma Prioriteit | |
| Sluitertijd Prioriteit |
| Display | TFT LCD |
| Display Formaat | 3.0 inch |
| Live View | |
| Display Resolutie | 921000 pixels |
| Display Type | Kantelbaar |
| Touchscreen |
| Interne flitser | |
| Flits opties | DDL |
| Video Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Video compressie methode | MPEG-4 |
| Frame rate ( frames per seconde ) | H.264/MPEG-4 AVC |
| UHD / 4k | |
| Full HD |
| Microfoon | Intern stereo |
| Optische Zoom | 60x |
| Digitale Zoom | 4x |
| Brandpunt afstand in 35mm-equivalent | 24-1440mm |
| Brandpuntafstand | 4.3-258mm |
| Maximale Diafragma | f/3.3 |
| Minimale Scherpstel afstand | 1 centimeter |
| Maximale Brandpuntsafstand | 258 |
| Minimale Brandpuntsafstand | 4.3 |
| Objectief type | Zoom |
| HDMI | |
| Wifi | |
| Bluetooth | |
| USB | |
| GPS |
| Accu Type | EN-EL12 |
| Accu Soort | Lithium-ion |
| Aantal foto's met originele accu | ca. 280 foto's |
| Accu Lader | EH-73P |
| Vermogen Accu | 1050mAh |
| Geheugenkaart Type | Secure Digital ( SD ) |
| Aantal geheugenkaart ingangen | 1 |





